Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На зустрічі з представниками ЗМІ керівництво Бердичівської філії «Укртелекому» поділилося результатами зробленого та планами на майбутнє

Time Додано: неділя, 09 вер. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

На запрошення керівництва ЦЕЗ №1 представники ЗМІ відвідали «Укртелеком». На зустрічі зв’язківці поділилися інформацією про результати своєї роботи у поточному році та розповіли про плани на рік наступний. За словами начальника центру Олексія Терегері, розвиток телефонної мережі у місті та районі до 2002-го року проходив хаотично. План будівництва системи зв’язку та нарощування його потенціалу існує тільки останні 5 років. Особливу увагу Олексій Терегеря приділив створенню у поточному році так званих «виносів». У різних мікрорайонах міста створюються невеликі сучасні АТС, які поєднуються з центральною станцією волоконно-оптичною лінією, завдяки якій відпадає потреба у прокладанні великої кількості кабелів. Таких «виносів» у Бердичеві чотири.

На зустрічі з представниками ЗМІ керівництво Бердичівської філії «Укртелекому» поділилося результатами зробленого та планами на майбутнє

Олексій Терегеря начальник Бердичівського ЦЕЗ №1 : «Перший, ємністю 1020 номерів – в районі м’ясокомбінату. В районі Червоної гори – два виноси : один на існуючій АТС №3 (це Червона гора і Елінг) і другий – вулиця КІМа, Волочаєвська та прилягаючі до них вулиці. Четвертий – Володарського, Гагаріна та ближні вулиці. Таким чином, до кінця року буде введено 2900 номерів.»

Зупинився Олексій Терегеря і на позитивних та негативних сторонах нової технології CDMA, при якій доступ до АТС відбувається за допомогою радіопростору. Поруч із зручністю користування, мобільністю та якістю зв’язку в радіотелефонах існують певна незахищеність від доступу інших користувачів та вплив високих частот на здоров’я людини.

«Укртелекомом» проводиться робота з будівництва нових технологічних майданчиків доступу до Інтернету. За словами заст.нач. ЦЕЗ Анатолія Горобчука, цьогоріч до їхньої мережі зможуть підключитися біля 300-т споживачів.

Анатолій Горобчук заст. начальника ЦЕЗ №1 з питань технічної експлуатації : «На наступний рік «Укртелеком» буде розширюватися і загалом збільшиться на 1000 – 1200 портів... Більш того, до кінця року ми плануємо ввести нову послугу – мобільне телебачення (до 120 каналів). Можна зробити підписку та продивлятися їх в реальному часі.»

Анатолій Горобчук також відзначив, що успішне проведення ними робіт з телефонізації Бердичева проходить за підтримки влади міста.

Анатолій Горобчук заст. начальника ЦЕЗ №1 з питань технічної експлуатації : «Хочемо подякувати... міській владі, зокрема відділам архітектури та ЖКГ за те, що вони не тільки підтримують нас у цих справах, а й оперативно надають усі необхідні дозволи... для того, щоб ми могли ритмічно працювати, будувати і мати менші проблеми на сьогоднішній день.»

Керівництво «Укртелекому» запевнило, що й надалі намагатиметься зробити зв’язок більш якісним та доступним для кожного мешканця Бердичева та району.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0