Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На зустрічі з представниками ЗМІ керівництво Бердичівської філії «Укртелекому» поділилося результатами зробленого та планами на майбутнє

Time Додано: неділя, 09 вер. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

На запрошення керівництва ЦЕЗ №1 представники ЗМІ відвідали «Укртелеком». На зустрічі зв’язківці поділилися інформацією про результати своєї роботи у поточному році та розповіли про плани на рік наступний. За словами начальника центру Олексія Терегері, розвиток телефонної мережі у місті та районі до 2002-го року проходив хаотично. План будівництва системи зв’язку та нарощування його потенціалу існує тільки останні 5 років. Особливу увагу Олексій Терегеря приділив створенню у поточному році так званих «виносів». У різних мікрорайонах міста створюються невеликі сучасні АТС, які поєднуються з центральною станцією волоконно-оптичною лінією, завдяки якій відпадає потреба у прокладанні великої кількості кабелів. Таких «виносів» у Бердичеві чотири.

На зустрічі з представниками ЗМІ керівництво Бердичівської філії «Укртелекому» поділилося результатами зробленого та планами на майбутнє

Олексій Терегеря начальник Бердичівського ЦЕЗ №1 : «Перший, ємністю 1020 номерів – в районі м’ясокомбінату. В районі Червоної гори – два виноси : один на існуючій АТС №3 (це Червона гора і Елінг) і другий – вулиця КІМа, Волочаєвська та прилягаючі до них вулиці. Четвертий – Володарського, Гагаріна та ближні вулиці. Таким чином, до кінця року буде введено 2900 номерів.»

Зупинився Олексій Терегеря і на позитивних та негативних сторонах нової технології CDMA, при якій доступ до АТС відбувається за допомогою радіопростору. Поруч із зручністю користування, мобільністю та якістю зв’язку в радіотелефонах існують певна незахищеність від доступу інших користувачів та вплив високих частот на здоров’я людини.

«Укртелекомом» проводиться робота з будівництва нових технологічних майданчиків доступу до Інтернету. За словами заст.нач. ЦЕЗ Анатолія Горобчука, цьогоріч до їхньої мережі зможуть підключитися біля 300-т споживачів.

Анатолій Горобчук заст. начальника ЦЕЗ №1 з питань технічної експлуатації : «На наступний рік «Укртелеком» буде розширюватися і загалом збільшиться на 1000 – 1200 портів... Більш того, до кінця року ми плануємо ввести нову послугу – мобільне телебачення (до 120 каналів). Можна зробити підписку та продивлятися їх в реальному часі.»

Анатолій Горобчук також відзначив, що успішне проведення ними робіт з телефонізації Бердичева проходить за підтримки влади міста.

Анатолій Горобчук заст. начальника ЦЕЗ №1 з питань технічної експлуатації : «Хочемо подякувати... міській владі, зокрема відділам архітектури та ЖКГ за те, що вони не тільки підтримують нас у цих справах, а й оперативно надають усі необхідні дозволи... для того, щоб ми могли ритмічно працювати, будувати і мати менші проблеми на сьогоднішній день.»

Керівництво «Укртелекому» запевнило, що й надалі намагатиметься зробити зв’язок більш якісним та доступним для кожного мешканця Бердичева та району.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0