Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука

Time Додано: понеділок, 19 лют. 2018, 15:57 ( 26 дн. назад )

У бердичівському клубі рукопашного бою «Віктор» провели традиційний, цьогоріч вже VII-й, турнір пам’яті Павла Поліщука. У 2011-му життя ще зовсім юного Павла – одного з найтитулованіших бійців «Віктора», кандидата у майстри спорту – трагічно обірвалося, і президент клубу Віктор Азізов вирішив: пам’ять про талановитого спортсмена, перед котрим розгорталися гарні перспективи, не повинна канути у небуття. Павло Поліщук, окрім того, що сам був класним рукопашником та незмінним капітаном збірної клубу на різних змаганнях, встигав виступати помічником тренера, пригадує Віктор Азізов: слідкував за дисципліною, звертав увагу на помилки тих, хто робив у рукопашці перші кроки, допомагав виправлятися, ставати досконалішими. Павло був чесним, добросовісним, наполегливим та справедливим не лише на татамі, а й у звичайному житті, притягуючи до себе, немов магніт, додає його рідний брат Дмитро, і це важливо, відзначає, що таких людей не забувають.

На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука

Павло Поліщук був істинним спортсменом, закоханим у рукопашний бій, кажуть у «Вікторі», і турнір його пам’яті дозволяє не лише згадати хлопця, а й закохати у рукопашку інших, ну а тим, хто вже здобув у ній певних успіхів, продемонструвати все, на що здатні, у поєдинку з суперником.

34 вихованці «Віктора» взяли участь у VII турнірі пам’яті П. Поліщука. Билися у 13 вагових категоріях – від 20 до 60 кг. За результатами двобоїв, володарями І місць стали Мечислав Ситніков, Денис Злий, Артем Магдич, Марат Азізов, Денис Осадчук, Тимофій Коренівський, Артем Шевчук. «Золоту» компанію їм склали Кирил Білоусов, Юрій Павлічук, Максим Гринік, Діана Азізова, Юлія Кравчук та Дмитро Василевський.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0