Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука

Time Додано: понеділок, 19 лют. 2018, 15:57 ( 10 міс. назад )

У бердичівському клубі рукопашного бою «Віктор» провели традиційний, цьогоріч вже VII-й, турнір пам’яті Павла Поліщука. У 2011-му життя ще зовсім юного Павла – одного з найтитулованіших бійців «Віктора», кандидата у майстри спорту – трагічно обірвалося, і президент клубу Віктор Азізов вирішив: пам’ять про талановитого спортсмена, перед котрим розгорталися гарні перспективи, не повинна канути у небуття. Павло Поліщук, окрім того, що сам був класним рукопашником та незмінним капітаном збірної клубу на різних змаганнях, встигав виступати помічником тренера, пригадує Віктор Азізов: слідкував за дисципліною, звертав увагу на помилки тих, хто робив у рукопашці перші кроки, допомагав виправлятися, ставати досконалішими. Павло був чесним, добросовісним, наполегливим та справедливим не лише на татамі, а й у звичайному житті, притягуючи до себе, немов магніт, додає його рідний брат Дмитро, і це важливо, відзначає, що таких людей не забувають.

На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука

Павло Поліщук був істинним спортсменом, закоханим у рукопашний бій, кажуть у «Вікторі», і турнір його пам’яті дозволяє не лише згадати хлопця, а й закохати у рукопашку інших, ну а тим, хто вже здобув у ній певних успіхів, продемонструвати все, на що здатні, у поєдинку з суперником.

34 вихованці «Віктора» взяли участь у VII турнірі пам’яті П. Поліщука. Билися у 13 вагових категоріях – від 20 до 60 кг. За результатами двобоїв, володарями І місць стали Мечислав Ситніков, Денис Злий, Артем Магдич, Марат Азізов, Денис Осадчук, Тимофій Коренівський, Артем Шевчук. «Золоту» компанію їм склали Кирил Білоусов, Юрій Павлічук, Максим Гринік, Діана Азізова, Юлія Кравчук та Дмитро Василевський.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0