Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука

Time Додано: понеділок, 19 лют. 2018, 15:57 ( 4 міс. назад )

У бердичівському клубі рукопашного бою «Віктор» провели традиційний, цьогоріч вже VII-й, турнір пам’яті Павла Поліщука. У 2011-му життя ще зовсім юного Павла – одного з найтитулованіших бійців «Віктора», кандидата у майстри спорту – трагічно обірвалося, і президент клубу Віктор Азізов вирішив: пам’ять про талановитого спортсмена, перед котрим розгорталися гарні перспективи, не повинна канути у небуття. Павло Поліщук, окрім того, що сам був класним рукопашником та незмінним капітаном збірної клубу на різних змаганнях, встигав виступати помічником тренера, пригадує Віктор Азізов: слідкував за дисципліною, звертав увагу на помилки тих, хто робив у рукопашці перші кроки, допомагав виправлятися, ставати досконалішими. Павло був чесним, добросовісним, наполегливим та справедливим не лише на татамі, а й у звичайному житті, притягуючи до себе, немов магніт, додає його рідний брат Дмитро, і це важливо, відзначає, що таких людей не забувають.

На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука На знак пам’яті та любові до рукопашного бою: у клубі «Віктор» провели VII турнір пам’яті Павла Поліщука

Павло Поліщук був істинним спортсменом, закоханим у рукопашний бій, кажуть у «Вікторі», і турнір його пам’яті дозволяє не лише згадати хлопця, а й закохати у рукопашку інших, ну а тим, хто вже здобув у ній певних успіхів, продемонструвати все, на що здатні, у поєдинку з суперником.

34 вихованці «Віктора» взяли участь у VII турнірі пам’яті П. Поліщука. Билися у 13 вагових категоріях – від 20 до 60 кг. За результатами двобоїв, володарями І місць стали Мечислав Ситніков, Денис Злий, Артем Магдич, Марат Азізов, Денис Осадчук, Тимофій Коренівський, Артем Шевчук. «Золоту» компанію їм склали Кирил Білоусов, Юрій Павлічук, Максим Гринік, Діана Азізова, Юлія Кравчук та Дмитро Василевський.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0