Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На Житомирській, 53 створили прекрасний куточок відпочинку для бердичівлян

Time Додано: понеділок, 31 лип. 2017, 15:20 ( 12 міс. назад )

Прекрасний куточок відпочинку, де можна присісти, помилуватись квітами, заховатись від спекотного сонечка у затінок, створили на Житомирській, 53. Все почалось із того, що подорожуючи Україною, її квітучими місцевостями, милуючись чудовими краєвидами, створеними людськими руками, колектив супермаркету «Наш край» вирішив і у себе створити щось подібне, проте власне, оригінальне й неповторне. Узгодивши питання із керівництвом, команда молодих і творчих людей спланували дизайн, підібрали квіти, власноруч їх висадили. Так першим з’явився вогник, на якому вариться кашка. Неподалік – млинок, до якого невдовзі злетілась лелеча пара. Сподобалось самим, та й відгуки стали отримувати гарні.

На Житомирській, 53 створили прекрасний куточок відпочинку для бердичівлян На Житомирській, 53 створили прекрасний куточок відпочинку для бердичівлян На Житомирській, 53 створили прекрасний куточок відпочинку для бердичівлян На Житомирській, 53 створили прекрасний куточок відпочинку для бердичівлян На Житомирській, 53 створили прекрасний куточок відпочинку для бердичівлян

А далі з’явився український віз. У ньому висадили пахучу лаванду. І варто сказати, по-різному зреагували на красу бердичівляни. Наведемо тільки два приклади із протилежним баченням «краси для усіх». Бердичівлянин Олександр, котрий нещодавно повернувся із АТО, був приємно вражений створеним біля магазину затишком, запропонував, як подарунок, ось цих кумедних дерев’яних чебурашок, упряжених у воза. А хмурого дощового ранку минулого понеділка, прикрившись парасолькою, схилилась над возом немолодих літ жінка, ніби вдихнути пахощі квітів. Камера зафіксувала силует жінки, обличчя за парасолькою було не розгледіти, але чітко видно було руки, які вирвали жмут лаванди разом із землею. Може, нині й соромно вже тій жінці за такий негарний, зухвалий вчинок.

Територію біля магазину не тільки уквітчали різнобав’ям квітів на возі, у парасольках та горщика – для зручності бердичівлян, котрим неодмінно потрібно скористатись інтернетом, днями створили WI-FI зону.

Їм не раз захоплено дякували, а вони й не збираються, кажуть, в жодному разі зупинятись, ще й запрошують інших, адже створювати красу і затишок для бердичівлян і для самих себе насправді дуже приємна справа!

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 6

Chatbox машина времени

"український віз."-а как это установили,по каким признакам? а может он еврейский или польский,белорусский? или о ужас русский? по форме колеса ибо колесо изобрел 10.00000000000000000 лет назад украинец Адам? :no-no: уважая украинскую культуру в то же время смеюсь с этих писак. ну не надо стCENSOREDся так граждане журналисты. Ну не надо веде ставить приставку укр. А то и до укроунитаза доберетесь. с ув.

Time понеділок, 31 лип. 2017, 17:06 (12 міс. назад)

Chatbox Я

Хотілося, щоб мешканці міста берегли цей куточок. Чомусь згадалася Центральна площа на новорічні свята, яку гарно оздобили освітянські колективи міста і що ми мали у підсумку: розтрощені, зруйновані композиції. Люди, будьте людьми!!!!

Time понеділок, 31 лип. 2017, 17:51 (12 міс. назад)

Chatbox ))

Специально для существа срусско-культурного ДЛЯ - машина времени (46.118.202.160) - поставте там чучело Х,У,Й,Л,А в кокошнике, с бутылочкой палёного боЯРОШника, пусчай дитё родину вспомнит :spiteful:

Time вівторок, 01 серп. 2017, 12:52 (12 міс. назад)

Chatbox ))

Молодцы, отлично сделали и ход такой МАРКЕТИНГОВЫЙ ловкий, и людям приятно, в общем только плюсы от таких конструкций :good:

Time вівторок, 01 серп. 2017, 12:55 (12 міс. назад)

Chatbox ))

машина времени (46.118.202.160) - цитирую тебя убогое ""український віз."-а как это установили,по каким признакам?" - конструкция сделана в УКРАИНЕ из дерева произроставшего на территории УКРАИНЫ, делали мастера живущие в УКРАИНЕ, как ты вытный мозг из срусского мира мыслишь (если есть конечно же чем ) украинская это телега, еврейская, белорусская, или твоя руснявая - спорю ни в жизнь ЛУГАНДОНЕЦ не догадаешся, а нормальным людям и так понятно.... :pecker:

Time вівторок, 01 серп. 2017, 13:05 (12 міс. назад)

Chatbox машина времени

для )) (185.72.244.12) -та не нервничай. у тебя и сортир покрашен в цвета гос.флага. ) только у тебя это называется Украинство.а для меня это неуважение к нему,флагу этому. и называется Д А У Н И З М. да и неизвестно кто его и из чего лепили-может как все сечас маде чайна? :no-no: может сертификат телеги выложишь в эфир? а?

Time вівторок, 01 серп. 2017, 16:14 (12 міс. назад)