Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На згадку про загиблих у війні бердичівська молодь запускала ліхтарики

Time Додано: понеділок, 10 трав. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Ці хлопці та дівчата зібралися на Шандорі, аби у незвичайний спосіб висловити своє бачення Дня Перемоги. Акція “Світло в темряві” - це спосіб привернути увагу людей до сторінок минулого, розповідає голова громадської організації “Фенікс” Любов Трибун. Запуск небесних ліхтариків проводиться в рамках бердичівсько-люблінського проекту “Світло в темряві — Справедливі народів світу”. До участі в акції запросили молодь та представників громадських організацій.

На згадку про загиблих у війні бердичівська молодь запускала ліхтарики

Микола Карбовський, учасник акції: “Я приймав участь вперше, раніше бачив, як у нашому місті пускали ліхтарі. Мені сподобалось і я вирішив долучитися”.

Олена Шевчук, учасниця акції: “Это всего лишь небольшая лепта того, что мы можем сделать в знак того, что мы помним, как много сделали ветераны и люди, которые защищали нашу родину».

Сергій Гладун, учасник акції: “Я пришел, чтобы почтить память ветеранов живых и погибших, а также, чтобы поддержать нашу молодежь, чтоб она помнила про те времена».

Ще мить - і нагріті гарячим повітрям та сердечним теплом учасників акції, десять ліхтариків підіймаються у безкрайні простори неба, розповідаючи усім, що війна не підлягає забуттю.

Любов Трибун, автор акції, голова БМГО “Фенікс”: “Ми символічно відпускали у небо ліхтарики під пісню “Журавлі”, які символізують душі загиблих солдатів”.

Людмила Бохан, учасниця акції: “Такі емоції неможливо передати словами, тут треба знаходитись. Ми з Житомира приїхали, щоб на це подивитися, і недаремно”.

Олена Калугіна, учасниця акції: “Це не могло не вразити, адже ми повинні пам’ятати героїв Великої Вітчизняної війни. І доки ми будемо влаштовувати такі акції, доти вони житимуть у наших серцях”.

Олена Шевчук, учасниця акції: “Очень впечатляет, вот мы с сыном пришли. Хочется его научить, что это было важно для всех и каждого».

Нікіта Шевчук, учасник акції

Віталій Сівко приїхав із Житомира на запрошення бердичівських активістів. Склав рядки, що якнайкраще втілюють і мету запуску ліхтариків, і ставлення сучасної молоді до ветеранів-переможців.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0