Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На заводі “ТІС-Полісся” відкрили новий цех

Time Додано: четвер, 12 серп. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

На одному з найпотужніших підприємств області з виробництва полівінілхлоридових плінтусів та оздоблювальних виробів “ТІС-Полісся” відбулося урочисте відкриття нового цеху. Перерізати червону стрічку приїхали керівники підприємства та Бердичівський міський голова. Відкриття нових промислових об’єктів, зазначив Василь Мазур, стало вже системним явищем у місті, і це добре. А ще краще, коли у людей, які їх відкривають, великі плани на майбутнє.

На заводі “ТІС-Полісся” відкрили новий цех

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Дуже добре, що є такий чоловік, який очолює підприємство, представляє іноземних інвесторів, і у якого “кипить” енергія. Приємно те, що у планах керівництва — будівництво житла для тих, хто тут працює. Я думаю, якщо будуть реалізовані ці плани, підприємство матиме значний поштовх для свого розвитку.»

У місті завод функціонує з 2002-го року. Тоді тут була лише одна екструзійна лінія, де працювало всього 19 чоловік. Сьогодні це — 10 таких ліній, що виробляють понад 12 млн. погонних метрів продукції, та 133 робочих місця.

Олександр Попіль, генеральний директор ТОВ “ТІС”: «Основна продукція — це оздоблювальні профілі з різних матеріалів: дерева, металу та ПВХ. З останнього повністю виготовляє завод “ТІС-Полісся”. Це плінтуси, кути для керамічної плитки, кутники для вуглів, наванновий профіль.»

Після введення в експлуатацію нового цеху, площа якого майже 2000 м. кв., кількість робітників зросте до двохсот п’ятдесяти, говорить Олександр Попіль. Окрім ліній виробництва, на підприємстві також є склад, де зберігається готова продукція. Плінтуси, кутники та інші вироби “ТІСу” знають на ринках Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану та Польщі, не говорячи уже про ринок України.

Олександр Попіль, генеральний директор ТОВ “ТІС”: «Певні країни нашого регіону знаходяться у кризі, тому товарообіг з ними дещо знизився. Сьогодні ми незадоволені співпрацею із зарубіжними партнерами, зате ємкість ринку України — достатня для збуту цієї продукції.»

У найближчих планах керівників підприємства — запуск ще одного цеху площею у 1300 м. кв. Він включатиме у себе чотири термопластавтомати та склад готової продукції. Якщо ці плани реалізуються, каже директор, то виробнича потужність заводу збільшиться вдвічі. А це нові надходження до бюджету, нові робочі місця та змога ще більше закріпитися на ринку товарів.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0