Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На заводі “ТІС-Полісся” відкрили новий цех

Time Додано: четвер, 12 серп. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

На одному з найпотужніших підприємств області з виробництва полівінілхлоридових плінтусів та оздоблювальних виробів “ТІС-Полісся” відбулося урочисте відкриття нового цеху. Перерізати червону стрічку приїхали керівники підприємства та Бердичівський міський голова. Відкриття нових промислових об’єктів, зазначив Василь Мазур, стало вже системним явищем у місті, і це добре. А ще краще, коли у людей, які їх відкривають, великі плани на майбутнє.

На заводі “ТІС-Полісся” відкрили новий цех

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Дуже добре, що є такий чоловік, який очолює підприємство, представляє іноземних інвесторів, і у якого “кипить” енергія. Приємно те, що у планах керівництва — будівництво житла для тих, хто тут працює. Я думаю, якщо будуть реалізовані ці плани, підприємство матиме значний поштовх для свого розвитку.»

У місті завод функціонує з 2002-го року. Тоді тут була лише одна екструзійна лінія, де працювало всього 19 чоловік. Сьогодні це — 10 таких ліній, що виробляють понад 12 млн. погонних метрів продукції, та 133 робочих місця.

Олександр Попіль, генеральний директор ТОВ “ТІС”: «Основна продукція — це оздоблювальні профілі з різних матеріалів: дерева, металу та ПВХ. З останнього повністю виготовляє завод “ТІС-Полісся”. Це плінтуси, кути для керамічної плитки, кутники для вуглів, наванновий профіль.»

Після введення в експлуатацію нового цеху, площа якого майже 2000 м. кв., кількість робітників зросте до двохсот п’ятдесяти, говорить Олександр Попіль. Окрім ліній виробництва, на підприємстві також є склад, де зберігається готова продукція. Плінтуси, кутники та інші вироби “ТІСу” знають на ринках Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану та Польщі, не говорячи уже про ринок України.

Олександр Попіль, генеральний директор ТОВ “ТІС”: «Певні країни нашого регіону знаходяться у кризі, тому товарообіг з ними дещо знизився. Сьогодні ми незадоволені співпрацею із зарубіжними партнерами, зате ємкість ринку України — достатня для збуту цієї продукції.»

У найближчих планах керівників підприємства — запуск ще одного цеху площею у 1300 м. кв. Він включатиме у себе чотири термопластавтомати та склад готової продукції. Якщо ці плани реалізуються, каже директор, то виробнича потужність заводу збільшиться вдвічі. А це нові надходження до бюджету, нові робочі місця та змога ще більше закріпитися на ринку товарів.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0