Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Iryna Sliusarenko
Вам, "правдиві" журналісти, не ...
Time 17:06 - 20-06-2020
Працівники легкої промисловості приймали вітання із професійним святом
Chatbox Дик Роман
Хоч би раз в житті зняли матері ...
Time 21:04 - 12-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На засіданні виконкому звітували про хід виконання програми соціально-економічного розвитку міста

Time Додано: неділя, 01 груд. 2019, 15:07 ( 7 міс. назад )

Про хід виконання програми соціально-економічного розвитку Бердичева за 9 місяців поточного року говорили цього вівторка на засіданні виконавчого комітету. Начальник відділу економіки та інвестицій міської ради Людмила Бедрань майже 40 хвилин доповідала про головні досягнення у сфері промисловості, комунального і дорожнього господарства, будівництва, освіти, культури тощо, а також про те, які кошти і звідки надходили та куди витрачались.

На засіданні виконкому звітували про хід виконання програми соціально-економічного розвитку міста

На підтримку міської лікарні із бюджету міста цьогоріч було виділено 14 мільйонів гривень, адже поки що вторинна ланка медицини не фінансується Національною службою здоров’я України, зазначили на засіданні виконкому.

Також нагадали, що в Бердичеві нині працюють 28 підприємств із залученням іноземних інвестицій з 16-ти країн. Найбільше інвестиційних коштів зосереджено у сфері переробки продукції.

У місті продовжує зберігатися тенденція переваги експорту на імпортом. Текстильні матеріали та вироби експортують та імпортують у місті найбільше, розповіла доповідачка. Також цього року зріс імпорт транспортних засобів, літальних апаратів та полімерних матеріалів.

Протягом звітного період було зареєстровано 466 нових суб’єктів господарювання, натомість припинили свою діяльність 360. Міським центром зайнятості було працевлаштовано майже дві тисячі осіб, середня зарплата, зазначена у вакансіях, становить близько п’яти тисяч гривень. Загалом за дев’ять місяців цього року послугами центру зайнятості скористалися майже дві з половиною тисячі людей. Понад половина зареєстрованих безробітних мають вищу освіту.

Населення Бердичева, за озвученими даними, наразі становить 75 тисяч осіб. За звітний період 500 шлюбів було укладено і майже 200 – розірвано. Протягом дев’яти місяців цього року у нашому місті народились 617 дітей.

Репортаж Інни Плесної

Chatbubbles Коментарів: 0