Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На засіданні виконкому Тетяна Стельмах доповіла про стан підготовки закладів освіти міста до нового навчального року

Time Додано: четвер, 06 вер. 2007, 06:00 ( майже 11 років назад )

На засіданні виконкому нач. управління освіти і науки Тетяна Стельмах доповідала про стан підготовки міських закладів освіти до нового навчального року. Було зазначено, що у ході цієї підготовки на проведення капітальних і поточних ремонтів було витрачено біля 236 тис. грн. та понад 1млн. 660 тис. грн. на реконструкцію будівель системи освіти. Протягом серпня були здійснені рейдові перевірки та остаточний об’їзд навчальних закладів.

На засіданні виконкому Тетяна Стельмах доповіла про стан підготовки  закладів освіти міста до нового навчального року

Тетяна Стельмах нач. управління освіти і науки міськвиконкому : "На сьогодні у місті функціонує 15 освітніх шкіл, 12 дошкільних та 6 позашкільних навчально-виховних закладів. Охоплення дошкільною освітою складає 62% проти 60-х % у минулому році... Проаналізована мережа освітніх, дошкільних та позашкільних закладів... Встановлено, що погіршення демографічної ситуації спричинило чергове зменшення контингенту учнів у школах. У цьому році - за мінусом 540 чол. "

За словами Тетяни Стельмах, негативна динаміка зменшення учнівського контингенту прогнозується до 2010-го року. Середня наповнюваність класів у новому навчальному році складатиме 25,8 чол., при граничній межі 20. У зв’язку з цим міський голова звернув увагу на необхідність підтримки ЗОК №14, який знаходиться у віддаленому районі і де наповнюваність нижче необхідної.

Олександр Григорцевич директор ЗОК №14 : "В той час, коли у районі існувала військова частина, у нас проблем із набором учнів не було. Внаслідок скорочення кількості дітей у мікрорайоні відбулися процеси, які не дозволяють відкривати класи з наповнюваністю, що регламентована Міносвіти, але міська влада йде нам назустріч і, вважаючи, що така школа має право на існування, дозволяє нам відкрити при меншій наповнюваності ці класи."

Здивування Василя Мазура викликав той факт, що, не дивлячись на наявність коштів, досі не встановлені нові вікна у ДНЗ № 28 та 25. Робота по їх встановленню призупинена внаслідок результатів експертизи обласної санепідемстанції, повідомила начальник управління освіти.

Василь Мазур міський голова : "Ще неділя-дві тепла - і все! Почнуться дощі, і що ми зможемо зробити? Прошу Вас... уточнюйте, давайте запросимо сюди... тих, хто гальмує процес, щоб цих героїв знали поіменно."

На сьогоднішній день гостра проблема склалася з підручниками, відзначила Тетяна Стельмах. Забезпеченість ними шкіл складає близько 80%. Невирішеним залишається питання загального середнього всеобучу дітей та юнацтва від 6-ти до 18-ти років. Особливої уваги потребує забезпечення дошкільним навчальним закладом мешканців Червоної гори.

В цілому ж, відзначила доповідачка, школи та дитячі садки до навчального року готові.

Тетяна Стельмах нач. управління освіти і науки міськвиконкому : "Найкраща підготовка в місті у шкіл №4,10,2,12 та ДНЗ №26,28 та 5. Я не можу сказати, що інші школи та ДНЗ не справилися з підготовкою до навчального року. В силу того фінансування, що було і в силу того, що на цей рік роботи там не передбачалися, роботи у цих закладах було зроблено менше."

Члени виконавчого комітету постановили продовжити роботу щодо забезпечення сучасної якості та доступності дошкільної та загальної освіти, зміцнення матеріально-технічної бази освітянських закладів та забезпечення ефективності використання коштів на функціонування і розвиток цієї галузі.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0