Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На засіданні виконкому слухали питання дитячої бездоглядності та безпритульності

Time Додано: п'ятниця, 14 груд. 2007, 06:00 ( близько 10 року назад )

У Бердичеві немає дитячої безпритульності, - інформував на засіданні виконавчого комітету начальник служби у справах дітей Олексій Бортник. Він звітував про проведену протягом року роботу з реалізації відповідної міської програми.

На засіданні виконкому слухали питання дитячої бездоглядності та безпритульності

Олексій Бортник, начальник служби у справах дітей: “На сьогоднішній день кожна дитина-сирота. дитина. яка позбавлена батьківського піклування. мають житло. Навіть, якщо діти залишаються без батьків, то держава повністю зберігає житло за дітьми. Тільки в цьому році зо 75 дітьми закріплена житлова площа. Всього 210 дітей залишилися без батьківського піклування. Ми перевіряємо усі помешкання, які залишилися після смерті батьків дітей, - вони у задовільному стані”.

На засідання виконавчого комітету запросили представників освітніх закладів та правоохоронних органів. Проблема дитячої безпритульності та бездоглядності, говорить начальник служби у справах дітей, стала предметом стурбованості і посиленої уваги органів місцевого самоврядування та громадськості. У місті створено систему соціально-профілактичного патронажу дітей із неблагополучних сімей, каже Олексій Бортник. Повідомив, що 10-ро з них вже влаштовані до Житомирського притулку. За невиконання обов’язків щодо виховання дітей до адміністративної відповідальності притягнуто дванадцятеро батьків.

Олексій Бортник, начальник служби у справах дітей:

”Працівники служби у справах дітей готують висновки до суду про доцільність і недоцільність позбавлення батьків прав, відібрання дітей від батьків, місце проживання дітей, усунення перешкод у спілкуванні з дитиною. Взагалі протягом року ми представляли інтереси дітей у 147 судових засіданнях. Надаємо консультації та рекомендації громадянам із різних питань. У цілому до служби у справах дітей звернулося 545 громадян”.

Гостро стоїть питання правопорушень, скоєних неповнолітніми. 28 з них знаходяться на обліку кримінальної міліції у справах дітей. Виявлено також 23-є дітей, схильних до бродяжництва. Міський голова наголосив на необхідності тісної співпраці відповідної служби виконкому із кримінальною міліцією та дільничними інспекторами. Василь Мазур підкреслив: від звітів потрібно перейти до конкретних дієвих заходів. При цьому зазначив, що необхідно попереджувати випадки невідвідування дітьми навчальних закладів. Він запропонував разом із правоохоронцями терміново провести рейди до підвальних приміщень будинків, де збираються схильні до асоціальних вчинків підлітки. Члени виконкому дали пропозицію: перевірити і комп’ютерні клуби у нічний час. Учні, кажуть, - постійні їхні відвідувачі. Згадали і про необхідність допомагати дітям у вирішенні їхніх проблем через кабінети довіри. У місті, говорить директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, населення може отримати різні консультації із соціальних проблем у відповідних пунктах.

Тамара Ковалик директор Бердичівського міського ЦСССДМ: “У нас діє ряд консультпунктів у віддалених районах міста, у кабінеті планування сім’ї, загальноосвітніх школах та кримінально-виконавчій інспекції, де працюють юристи та психологи і соціальні педагоги. Населення знає про це, ми даємо рекламу, оголошуємо, де і коли консультпункт буде працювати”.

На засіданні виконавчого комітету підкреслили: у рішенні проблем дитячої бездоглядності потрібно співпрацювати із засобами масової інформації.

Тамара Ковалик директор Бердичівського міського ЦСССДМ: “Так, дійсно, тему дитячої бездоглядності та безпритульності потрібно постійно висвітлювати в засобах масової інформації. Тому що люди повинні знати, які служби працюють, що робиться, з якими питаннями можна звернутися”.

Під час засідання прозвучала думка про необхідність внесення змін у кадровий склад кримінальної міліції у справах неповнолітніх. Члени виконкому також дійшли висновку: у роботі різних служб та установ міста, які опікуються інтересами дітей, немає належної скоординованості дій.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0