Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На засіданні виконкому говорили про дітей

Time Додано: п'ятниця, 10 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

На чергове засідання членів виконавчого комітету зібрав міський голова Василь Мазур. У переліку було лише два питання, чи не найголовніших, на думку присутніх, у житті міста. Перше стосувалося соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

На засіданні виконкому говорили про дітей

Начальник міської служби у справах дітей Олексій Бортнік доповів присутнім: у Бердичеві таких дітей 187. Основна причина їхньої появи, вважає начальник, це байдужість, черствість та безвідповідальність батьків. Тому його служба й намагається зробити все можливе, аби ця цифра зменшувалася.

Олексій Бортнік, начальник міської служби у справах дітей: «Найголовніше завдання мене, як начальника служби, і тих, хто працює з дітьми, вилучити дитину з цього середовища, направити її або в державний заклад, або у прийомну сім’ю. Протягом 2010 року службою у справах дітей було ініційовано 10 позбавлень батьківського права. Батьки, які не належним чином ставляться до своїх обов’язків виховання, притягуються до адмінвідповідальності. На сьогодні таких випадки 43.»

Є у Бердичеві й такі діти, зі якими закріплено певне житло. Їх налічується 164, повідомив Олексій Бортнік. Міського голову зацікавило, як служба контролю, чи це житло дійсно зберігається за дітьми. Виявилося, окрім перевірок квартир чи будинків, більше нічого не проводиться. Це голову міста Бердичева не вдовольнило.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Будь ласка, відпрацюйте механізм, який би не дозволяв погіршувати проживання дітей, або умови, за якими це житло закріплено. Не обов’язково квартиру продавати. Можна прописати ще 2-3 чоловіки і поставити крапку на цій квартирі.»

Окрім того, Василь Мазур наголосив на тому, щоб працівники служби у справах дітей спільно із Центром зайнятості постійно прослідковували, як проходить процес працевлаштування дітей особливої категорії.

Наступне питання, що розглянули члени міськвиконкому, стосувалося попередження насильства у сім’ї. Начальник відділу молодіжної та сімейної політики Тамара Ковалик передусім навела деякі цифри звернень громадян з приводу насилля. Аби присутні на засіданні уявили загальну картину.

Тамара Ковалик, начальник міського відділу молодіжної та сімейної політики: «Якщо проаналізувати ситуацію з питань насильства в сім’ї, то у 2004-му році надійшло 43 повідомлення, 2005-му — 82, 2006-му — 72, 2007-му — 131, 2008-му — 219, 2009-му — 149 і у 2010-му — 207 звернень. Хочу відзначити, що збільшення осіб, поставлених на профілактичний облік, свідчить про зростання поінформованості бердичівлян щодо вирішення цих проблем. Люди знають, куди звертатись і сподіваються, що ми їм допоможемо.»

74 сім’ї у Бердичеві мають статус неблагополучних. Робота з ними проводиться, говорить Тамара Ковалик, але результат не завжди є позитивним. Адже люди — різні, зазначає вона. Начальник відділу молодіжної та сімейної політики сподівається: їхня робота спільно з усіма службами міста та з правоохоронними органами все-таки приведе до зменшення кількості випадків насильства у родинах. Окрім того, Тамара Ковалик вважає, що покарання агресорів у сім’ї має бути більш дієвим, ніж те, що існує сьогодні у державі.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0