Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На засіданні виконкому аналізували роботу КП «Бердичівводоканал»

Time Додано: вівторок, 02 жовт. 2018, 17:45 ( 8 міс. назад )

КП «Бердичівводоканал» уже кілька днів очолює новий керівник – Микола Миколайович Ейсмонт. Після представлення його на черговому засіданні виконавчого комітету, одразу перейшли до аналізу діяльність підприємства. Напрямки роботи, структуру, фінансово-господарську діяльність та головні проблеми міськводоканалу озвучив заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Із його слів, на підприємстві «присутня безконтрольність у багатьох випадках за обліком, реалізацією та оплатою води». Заборгованість населення за водопостачання складає майже 4,5 млн. грн., є серйозна затримка із виплати працівникам зарплати.

На засіданні виконкому аналізували роботу КП «Бердичівводоканал»

Бердичівводоканал має фільтрувальну станцію, 17 артсвердловин, 5 насосних станцій, більше 200 км. водогінних і каналізаційних мереж, 16 каналізаційно-насосних станцій. Послугами водопостачання користуються майже 30 тис. абонентів. Якби споживачі, зазначає заступник міського голови, заплатили хоча б 50% заборгованості, питань із затримкою зарплатні працівникам водоканалу не виникало б.

Фахівці водоканалу, у свою чергу, кажуть: із боржниками ведуть боротьбу, хоч, звісно, й самі ефективності результатів поки не бачать.

Проте міський голова та його заступник стверджують: серед злісних неплатників – є й небідні люди, підприємці, скажімо, або керівники.

Кілька місяців на міськводоканалі виконував обов’язки директора головний інженер. Великі борги, купівля за високою ціною реагентів для очистки води – то далеко не всі проблеми підприємства, якими переймався керівник. Фахівці кажуть: «Поки не замінити мережі – якісної води у місті не буде».

Близько 2 млн. грн. (а це половина усього боргу споживачів) лише по приватному сектору, де не встановлено вузлів обліку.

Підприємство, і не тільки через прориви мереж, багато втрачає води. Чимало розважальних закладів, ресторани, кафе, подають мінімальний об’єм споживання води, обурюється міський голова. Тож потрібно так зорганізувати роботу на водоканалі, каже, аби нікому не дозволити безкоштовного використання води.

Ситуація на «Бердичівводоканалі» із виплатою заробітної плати призвела до того, що нині не вистачає робітників. А комусь потрібно виїздити на аварійно-відновлювальні роботи, яких за рік нарахували більше 400 поривів водомереж. Вартість усунення одного – коштує від 1,5 до 3 тис. грн. Зі слів заступника міського голови, із 170 км. водогінних мереж більше 20% є аварійними, із 83 км. каналізаційних мереж 38% потребують капітального ремонту... Нелегкі умови праці, невисока зарплата. Її нині думають, як підняти. Є 23 вакансії! Тож ті, хто знає теоретично, як вивести підприємство, можуть, наразі, спробувати практики.

І хоч про підняття тарифу на воду конкретно мови не йшло, у економвідділі уже підрахували, якою має бути вартість води, аби тариф був економічно обґрунтованим, а на підприємстві ситуація стала стабільною.

У відповідному проекті рішення виконкому зазначили, крім усього, і про посилення роботи із боржниками, і про відповідальність кожного відділу тощо. Терміново, у тижневий термін, працівники водоканалу мають подати схему заміни водогінних мереж із зазначенням протяжності водогону та вартості робіт.

Chatbubbles Коментарів: 0