Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На засіданні виконкому аналізували роботу КП «Бердичівводоканал»

Time Додано: вівторок, 02 жовт. 2018, 17:45 ( 2 міс. назад )

КП «Бердичівводоканал» уже кілька днів очолює новий керівник – Микола Миколайович Ейсмонт. Після представлення його на черговому засіданні виконавчого комітету, одразу перейшли до аналізу діяльність підприємства. Напрямки роботи, структуру, фінансово-господарську діяльність та головні проблеми міськводоканалу озвучив заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Із його слів, на підприємстві «присутня безконтрольність у багатьох випадках за обліком, реалізацією та оплатою води». Заборгованість населення за водопостачання складає майже 4,5 млн. грн., є серйозна затримка із виплати працівникам зарплати.

На засіданні виконкому аналізували роботу КП «Бердичівводоканал»

Бердичівводоканал має фільтрувальну станцію, 17 артсвердловин, 5 насосних станцій, більше 200 км. водогінних і каналізаційних мереж, 16 каналізаційно-насосних станцій. Послугами водопостачання користуються майже 30 тис. абонентів. Якби споживачі, зазначає заступник міського голови, заплатили хоча б 50% заборгованості, питань із затримкою зарплатні працівникам водоканалу не виникало б.

Фахівці водоканалу, у свою чергу, кажуть: із боржниками ведуть боротьбу, хоч, звісно, й самі ефективності результатів поки не бачать.

Проте міський голова та його заступник стверджують: серед злісних неплатників – є й небідні люди, підприємці, скажімо, або керівники.

Кілька місяців на міськводоканалі виконував обов’язки директора головний інженер. Великі борги, купівля за високою ціною реагентів для очистки води – то далеко не всі проблеми підприємства, якими переймався керівник. Фахівці кажуть: «Поки не замінити мережі – якісної води у місті не буде».

Близько 2 млн. грн. (а це половина усього боргу споживачів) лише по приватному сектору, де не встановлено вузлів обліку.

Підприємство, і не тільки через прориви мереж, багато втрачає води. Чимало розважальних закладів, ресторани, кафе, подають мінімальний об’єм споживання води, обурюється міський голова. Тож потрібно так зорганізувати роботу на водоканалі, каже, аби нікому не дозволити безкоштовного використання води.

Ситуація на «Бердичівводоканалі» із виплатою заробітної плати призвела до того, що нині не вистачає робітників. А комусь потрібно виїздити на аварійно-відновлювальні роботи, яких за рік нарахували більше 400 поривів водомереж. Вартість усунення одного – коштує від 1,5 до 3 тис. грн. Зі слів заступника міського голови, із 170 км. водогінних мереж більше 20% є аварійними, із 83 км. каналізаційних мереж 38% потребують капітального ремонту... Нелегкі умови праці, невисока зарплата. Її нині думають, як підняти. Є 23 вакансії! Тож ті, хто знає теоретично, як вивести підприємство, можуть, наразі, спробувати практики.

І хоч про підняття тарифу на воду конкретно мови не йшло, у економвідділі уже підрахували, якою має бути вартість води, аби тариф був економічно обґрунтованим, а на підприємстві ситуація стала стабільною.

У відповідному проекті рішення виконкому зазначили, крім усього, і про посилення роботи із боржниками, і про відповідальність кожного відділу тощо. Терміново, у тижневий термін, працівники водоканалу мають подати схему заміни водогінних мереж із зазначенням протяжності водогону та вартості робіт.

Chatbubbles Коментарів: 0