Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На засіданні виконавчого комітету підвели підсумки опалювального сезону та ухвалили підвищення тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах

Time Додано: понеділок, 26 трав. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Підсумки проведення опалювального сезону, завдання щодо підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період та погодження тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах стали темами засідання міського виконавчого комітету.

На засіданні виконавчого комітету підвели підсумки опалювального сезону та ухвалили підвищення тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах

Якщо впродовж опалювального сезону 2007-2008 років технічні питання комунальниками, хоча і не завжди якісно, але вирішувалися, то оцінка їхній роботі із боржниками — “незадовільно”, вважає заступник міського голови Володимир Пономарчук. В першу чергу, це стосується КП “Бердичівтеплоенерго”. Низька активність комунальників із складання позовів до суду, неефективна робота виконавчої служби, не надання інформації щодо боржників у ЗМІ та відсутність роз’яснення серед населення про порядок формування тарифів — все це ставили у провину як Всеволоду Гаврильчуку, так і керівникам інших комунальних підприємств. Не задоволений роботою “Бердичівтеплоенерго” і міський голова.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Чому сьогодні на “Теплоенерго” не створено бригади, яка обслуговує підприємства ?! Ми шукаємо фірми невідомо звідки... З якого питання не звернешся — із їхнього боку немає ніякого бажання і можливості їх вирішувати... Із цим треба кінчати.”

Дісталося від Василя Мазура і іншим комунальникам, які змінивши форму власності, не змінили принципів своєї роботи.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Якщо сьогодні створюються приватні структури, а звернутися немає до кого, то, можливо, давайте уважніше придивимося до цих структур. Це стосується і 1-го ЖЕКу, і 5-го, і 2-го. Не встигли у 2-му створити приватну структуру, а вже 2 тижні у них не відповідає телефон.”

Співробітників МКАРСу на воді, обурений міський голова, взагалі, часто-густо можна побачити на ринках у якості продавців риби.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Ми запускаємо у річку щук, а наші аварійники успішно її ловлять. А потім говорять : “ Що ви від нас хочете ? У нас немає грошей, немає за що працювати...”

Деякі комунальники звикли вдаватися до допомоги кредитних установ, замість того, щоб самостійно, окрім основної діяльності, заробляти гроші, вважає Василь Мазур. Критична ситуація, на думку усіх виступаючих, склалася із кадровим складом. Керівництво “Теплоенерго” та “Водоканалу”, зауважив міський голова, не займається “вирощуванням” молодих спеціалістів. На усі, без виключення, підприємства житлово-комунальної галузі чекають серйозні перевірки з боку міського фінансового управління.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “І перевіримо так, що мало не здасться... Я попереджав, і зараз ми цю роботу вже розпочали. Ми маємо тих людей, які візьмуться за це із особливою наполегливістю. Зараз Юрчука перевіряємо. Від його підприємства (МКАРСу) до медколеджу, виявляється, ... 3 км. Вони що туди, через Гришківці їздять ?!”

Роздавши усім “на горіхи”, Василь Мазур, підсумував: мешканці міста мають знати, за що вони сплачують житлово-комунальні послуги і бачити позитивні зміни, тоді і картина буде іншою.

Із 1 червня цього року підвищуються тарифи на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах. 1 гривню коштуватиме проїзд у автобусах великої місткості, 1.25 — середньої та малої. Про це повідомив заступник міського голови Сергій Онофрійчук.

Сергій Онофрійчук заступник Бердичівського міського голови: “Викликано це тим, що значно піднялися ціни на паливно-мастильні матеріали, запчастини, гуму... Піднялася і мінімальна заробітна плата, а з нею — і відрахування.”

Причинами підвищення тарифів є також велика кількість пільговиків у місті та майже непомітне відшкодовування витрат перевізників державою, зазначив Сергій Онофрійчук. Посилити контроль за роботою автопідприємств та асоціацій, які займаються пасажирськими перевезеннями, закликав свого заступника міський голова. Після ще кількох зауважень Василя Мазура члени виконавчого комітету одностайно проголосували за підвищення тарифів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0