Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На засіданні міського виконкому обговорили проект програми соціально-економічного розвитку Бердичева на 2008 рік

Time Додано: четвер, 28 лют. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

На розгляд членів міського виконавчого комітету винесли проект програми соціально-економічного розвитку Бердичева на 2008 рік. Аналізуючи позитивні тенденції зростання промислових показників, заступник міського голови Сергій Онофрійчук відмітив: індекс росту промисловості у місті у 2007 році склав 113 %.

На засіданні міського виконкому обговорили проект програми соціально-економічного розвитку Бердичева на 2008 рік

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “У програмі на 2008 рік закладено темп росту обсягу промислового виробництва на рівні 110,5 %. Найбільш динамічні показники розвитку закладені у машинобудівній промисловості та деревообробній. Зокрема, у машинобудівній промисловості - 12 %. Це завдяки впровадженню інвестиційного проекту та введенню в дію нового цеху по виготовленню металоконструкцій у ВАТ "Бердичівський машинобудівний завод "Прогрес"; впровадженню інвестиційного проекту щодо виготовлення побутових газових котлів "Геліос" на виробничих площах підприємства ВАТ "Завод "Трансмаш" та початку виробництва продукції; освоєнню нових видів продукції та збільшенню обсягів виробництва і ремонту верстатів у ВАТ "Беверс".

Зростання обсягів виробництва у деревообробній промисловості планується на рівні 16 %".

У 2008 році планується впровадити різні заходи зі створення сприятливого інвестиційного клімату для суб’єктів господарювання.

Посилену увагу мають приділити проблемам житлово-комунального господарства. У поточному році проведуть ремонтно-будівельні роботи, констатував Сергій Онофрійчук.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Це продовження будівництва фільтрувальної станції міста, реконструкція вуличного освітлення по вулицях Червонотравневій, Озерній, Мебельників, провулку Рильського, на Елінгу, реконструкція недобудованих житлових будинків № 45 по вулиці Леніна, № 15 по вулиці Володимирській, реконструкція котельні в мікрорайоні рафінадного заводу по провулку Другому Червоному, 22-а, будівництво зливового колектору для водовідведення від провулку Космічного, вулиць Жуковського, Аширбекова до русла річки Гнилоп’ять. На молодіжне житлове будівництво планується співфінансування з міського бюджету у розмірі 10 %.Відбудеться також реконструкція освітлення пішохідного мосту через річку Гнилоп’ять".

Планують також реконструкцію каналізаційних мереж та КНС по вулиці Коцюбинського, капітальний ремонт міської лазні, вулиці Карла Лібкнехта та придбання техніки для потреб житлово-комунальних підприємств.

Актуальним залишається питання енергозбереження. Зокрема, при проведенні реконструкції системи вуличного освітлення. Виступ Сергія Онофрійчука за основними пунктами проекту програми соціально-економічного розвитку Бердичева викликав у міського голови багато питань. Він вважає доповідь недостатньо конкретною. Василь Мазур, зокрема, звернув увагу на такий напрямок, як охорона здоров’я.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “На сьогодні на території міської лікарні вже зберігається значна кількість медичного обладнання, яке використають найближчим часом лікувальні заклади. Люди мають знати, що воно буде нам передано. Дуже приємно, що вперше ми почали отримувати обладнання з державного бюджету. Ці суми сягатимуть близько 1 мільйона гривень".

Серед різних соціально-економічних проблем міста важливими є всі, підкреслив міський голова. Починаючи із зовнішнього вигляду приміщень.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Я хотів би, щоб звернули увагу на зовнішній вигляд усіх наших державних установ, починаючи з фасаду: сходинок, пандусів. На ці питання ми абсолютно не звернули увагу. Все починається від сходинок".

Останнім часом з метою раціонального використання бюджетних коштів міська влада провела із керівниками комунальних підприємств та закладів освіти робочі зустрічі.

Вони відбудуться із представниками інших галузей, пообіцяв Василь Мазур.

У звіті про виконання бюджету міста за минулий рік начальник фінансового управління Алла Пацата зупинилася на основних показниках доходів.

Алла Пацата, начальник начальник фінансового управління: "До міського бюджету по загальному фонду (без трансфертів) протягом 2007 року надійшло 39,3 мільйонів гривень. Обсяг доходів до загального фонду бюджету міста склав 117189,8 тисяч гривень, що становить 114, 7 % розрахункових показників Міністерства фінансів України".

До спеціального фонду бюджету міста протягом минулого року надійшло понад 24 мільйони гривень. На даний час, у порівнянні із січнем, зменшилася недоїмка по бюджетних платежах. 2007-й був роком перевиконання дохідної частини міського бюджету, що склало близько 5-ти мільйонів гривень.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0