Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox бердичівлянин
А ЯК ЩОДО РЕМОНТУ ДОРОГИ ВУЛ. К ...
Time 22:38 - 24-06-2017
19-річна дівчина захворіла на ботулізм: дякуючи рідним і медикам вдалось врятувати життя!
Chatbox лампочка
а про то шо сестра и мама брали ...
Time 22:00 - 24-06-2017
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox Петр
не все показали................ ...
Time 14:36 - 24-06-2017
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox Законопослушный гр...
Оо по-доброму завидую, нормальн ...
Time 14:03 - 24-06-2017
Волонтер Сергій Адам’як закликав ГО міста брати участь в обласних грантах
Chatbox адамяк
воровать так хочется то же . :smile:
Time 11:27 - 24-06-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На засіданні комісії із розрахунків за спожиті енергоносії підвели підсумки минулого року

Time Додано: четвер, 17 січ. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У 2007-му році у місті кращі розрахунки за спожитий газ, ніж у попередні роки. Про це повідомили на засіданні комісії із розрахунків. На ньому підвели підсумки минулого періоду та визначили напрямки роботи на майбутнє.

На засіданні комісії із розрахунків за спожиті енергоносії підвели підсумки минулого року

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: "КП "Бердичівтеплоенерго" розрахувався у минулому році за спожитий газ на 81%. Погашено заборгованість за 2005 рік. Нове комунальне підприємство МК ВЖРЕП № 3, яке працює з липня, розрахувалося за спожитий у 2007 році газ на 113%. Але є проблеми із розрахунками у січні. Ми вже спожили газу майже на 2 млн. кубометрів. Поки що ціна на газ для комунальної енергетики, для населення залишається на попередньому рівні. Хоча умови ДК "Газ України" - поновлювати договір на постачання газу щомісячно".

Бюджетні установи за спожитий у грудні газ сплатили гірше, констатували на засіданні. Паливо для них поставляється за іншою ціною, відмітив Володимир Пономарчук.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: "Для бюджетних установ, для промислових підприємств вже офіційно визначена ціна: 1313 гр. за одну тисячу кубометрів. Це разом із транспортуванням та сплатою ПДВ. Хоча ми маємо інформацію від обласного фінансового управління, що для бюджетників розрахунок до бази вносити остаточно такий: 1450 гр. Можливо, це прогноз на збільшення ціни. Раніше було понад 900 гривень".

Директор "Бердичівтеплоенерго" Всеволод Гаврильчук наголосив, що у розрахунках за спожитий природний газ підприємство покладається лише на надходження від населення.

Всеволод Гаврильчук, директор КП «Бердичівтеплоенерго»: "Борг населення на 1 01 2008 року складає приблизно 3 млн. 900 тисяч гривень. Рівень сплати за грудень - приблизно 95,5%, за рік - 98%. Є борги у кооперативах. Будемо працювати з ними. Можливо, зроблять передоплату".

Існують також проблеми із розрахунками за електроенергію. Для промислових споживачів вартість за один кіловат у січні збільшилася майже до п’ятдесяти копійок. Заступник директора РЕМу з комерційних питань назвав боржників серед юридичних споживачів.

Олександр Бращенко, заст. директора РЕМу з комерційних питань економіки та енергозбуту: "Залишилися із боргами виправна колонія № 70 - 27340 гривень, виправний центр № 108 -8938 гривень. Має борги водоканал - 414000 гривень. По тепломережі борг у 423850 гривень".

На 35 тисяч гривень скоротив свій борг за спожиту електроенергію "Бердичівводоканал", повідомив керівник підприємства. За водопостачання у грудні населення сплатило на 110 відсотків. У січні - на 50, говорить Микола Ревуцький.

У вирішенні проблем із розрахунками за спожиті енергоносії, зробили підсумок на засіданні комісії, покладаються на відповідальність населення міста.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: