Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На засіданні комісії із розрахунків за спожиті енергоносії підвели підсумки минулого року

Time Додано: четвер, 17 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

У 2007-му році у місті кращі розрахунки за спожитий газ, ніж у попередні роки. Про це повідомили на засіданні комісії із розрахунків. На ньому підвели підсумки минулого періоду та визначили напрямки роботи на майбутнє.

На засіданні комісії із розрахунків за спожиті енергоносії підвели підсумки минулого року

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: "КП "Бердичівтеплоенерго" розрахувався у минулому році за спожитий газ на 81%. Погашено заборгованість за 2005 рік. Нове комунальне підприємство МК ВЖРЕП № 3, яке працює з липня, розрахувалося за спожитий у 2007 році газ на 113%. Але є проблеми із розрахунками у січні. Ми вже спожили газу майже на 2 млн. кубометрів. Поки що ціна на газ для комунальної енергетики, для населення залишається на попередньому рівні. Хоча умови ДК "Газ України" - поновлювати договір на постачання газу щомісячно".

Бюджетні установи за спожитий у грудні газ сплатили гірше, констатували на засіданні. Паливо для них поставляється за іншою ціною, відмітив Володимир Пономарчук.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: "Для бюджетних установ, для промислових підприємств вже офіційно визначена ціна: 1313 гр. за одну тисячу кубометрів. Це разом із транспортуванням та сплатою ПДВ. Хоча ми маємо інформацію від обласного фінансового управління, що для бюджетників розрахунок до бази вносити остаточно такий: 1450 гр. Можливо, це прогноз на збільшення ціни. Раніше було понад 900 гривень".

Директор "Бердичівтеплоенерго" Всеволод Гаврильчук наголосив, що у розрахунках за спожитий природний газ підприємство покладається лише на надходження від населення.

Всеволод Гаврильчук, директор КП «Бердичівтеплоенерго»: "Борг населення на 1 01 2008 року складає приблизно 3 млн. 900 тисяч гривень. Рівень сплати за грудень - приблизно 95,5%, за рік - 98%. Є борги у кооперативах. Будемо працювати з ними. Можливо, зроблять передоплату".

Існують також проблеми із розрахунками за електроенергію. Для промислових споживачів вартість за один кіловат у січні збільшилася майже до п’ятдесяти копійок. Заступник директора РЕМу з комерційних питань назвав боржників серед юридичних споживачів.

Олександр Бращенко, заст. директора РЕМу з комерційних питань економіки та енергозбуту: "Залишилися із боргами виправна колонія № 70 - 27340 гривень, виправний центр № 108 -8938 гривень. Має борги водоканал - 414000 гривень. По тепломережі борг у 423850 гривень".

На 35 тисяч гривень скоротив свій борг за спожиту електроенергію "Бердичівводоканал", повідомив керівник підприємства. За водопостачання у грудні населення сплатило на 110 відсотків. У січні - на 50, говорить Микола Ревуцький.

У вирішенні проблем із розрахунками за спожиті енергоносії, зробили підсумок на засіданні комісії, покладаються на відповідальність населення міста.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0