Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На засіданні Бердичівського виконавчого комітету обговорили санітарно-епідеміологічну ситуацію у місті та підвели підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2008-му році

Time Додано: середа, 21 січ. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Із першим у місті складно, зазначив головний лікар районної СЕС Зіновій Парамонов. Головний епідеміолог району підкреслив: серед питань, які потрібно вирішувати вже сьогодні, безперебійне водопостачання, організація торгівлі продовольчими товарами на міському кооперативному ринку, проблеми існування стихійних сміттєзвалищ та будівництва очисних споруд, доставка продуктів харчування до дитячих садків. Та особливо санепідемстанцію турбують два питання. Перше — температурний режим у дитячих садках та школах.

На засіданні Бердичівського виконавчого комітету обговорили санітарно-епідеміологічну ситуацію у місті та підвели підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2008-му році

Зіновій Парамонов, головний лікар Бердичівської районної СЕС: «У дитсадках та школах температура коливається від 14-ти до 21-го градусу. Нас така картина не може влаштовувати. При нижче, ніж 18 градусів, діти не можуть перебувати у закладах... Жодні пояснення із цього приводу СЕС приймати не буде. Дитина, яка протягом 5-6 год. перебуває у подібних умовах, заздалегідь хвора. Вона не стійка до до туберкульозу та інших інфекцій.»

Питання друге — у центральній міській лікарні немає коштів на проведення бактеріологічних обстежень у пологовому відділенні, відділеннях інфекції та гнійної хірургії.

Зіновій Парамонов, головний лікар Бердичівської районної СЕС: «На сьогодні лікарня заборгувала нам 15 тис. грн. Якщо б там мали свою лабораторію, то тамтешній персонал й ніс би відповідальність. А так, відповідаю за все це я. У випадку спалаху у ЦМЛ приїде телебачення і буде показувати Парамонова. У нас «крайніми» завжди роблять лікарів.»

Розробити низку заходів, необхідних для покращення санепідемситуації у місті, члени виконкому доручили спеціальній комісії, яку очолює заступник міського голови Володимир Пономарчук.

Роботу зі звернень громадян у минулому році підсумовував Григорій Максименко. Зі слів, начальника профільного відділу міськвиконкому, було опрацьовано на 740 звернень більше, ніж у 2007-му, а саме 5315. Найбільше звернень від бердичівлян надійшло з питань земельних відносин, житлових, комунальних та дорожнього господарства, соціального захисту населення та охорони здоров’я. Серед недоліків у роботі відділу Григорій Максименко назвав недосконалу організацію виїзних прийомів громадян за місцем проживання.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0