Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На замітку бердичівлянам: змінено рух деяких “маршруток” та автобусів

Time Додано: понеділок, 13 груд. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

До руху автобусів та маршрутних таксі № 3Б, 4, 4А та 10А на останньому засіданні міськвиконкому внесли деякі зміни. Тепер пасажири “маршрутки” № 3Б, що сполучає залізничний вокзал та вулицю Р. Люксембург, їздитимуть таким курсом лише у робочі дні тижня. На вихідні через нерентабельність його зняли з графіку.

На замітку бердичівлянам: змінено рух деяких “маршруток” та автобусів

Так само зазнали змін і маршрути № 4 та № 4А, розповідає заступник міського голови Сергій Онофрічук. Нещодавно, каже він, рух цих автобусів було продовжено: від Соборної площі до вулиці Газопровідної. Тепер кінцевою зупинкою у них буде пішохідний міст. Щоправда, зазначає заступник, у час пік мешканці Газопроводу зможуть дочекатися автобус на своїх зупинках.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “На прийомі у міського голови були мешканці цього мікрорайону (ініціативна група). Їм був наведений аргумент, на який вони погодились, що вдень практично ніхто не їздить автобусом. Тому вони підтримали пропозицію, що 4А їздитиме на Газопровідну з 7.00 до 10.00 і з 16.30 до 19.30. У час пік можна буде дістатися на Газопровідну.”

Отримали “сюрприз” і мешканці М’ясокомбінату. До першого березня знято маршрут № 10А, що сполучав вулиці Озетівську та “нове” кладовище.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Маршрут 10А рухається із Завідні до “нового” кладовища. У зимовий період туди їздить дуже мало людей. Окрім того, там є восьмий маршрут автопарку. Було прийнято рішення на зимовий період відмінити маршрут 10А. З 1.03 він знову функціонуватиме, і з М’ясокомбінату можна буде дістатись до “нового” кладовища.”

Усі зміни погоджено із працівниками ДАІ та з перевізниками.

Останні, каже Сергій Онофрійчук, були обома руками “за” прийняття міськвиконком такого рішення, оскільки маршрути були нерентабельними. Чимало пільговиків користувалися ними, а от держава відшкодовує лише 40% їх проїзду. Тож, сподіваються у міській раді, це покращить ситуацію з перевезеннями і невдоволених пасажирів теж буде мало.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0