Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На виробничій нараді міський голова Василь Мазур влаштував «розгін» комунальникам

Time Додано: середа, 31 бер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Не дивлячись на доволі бадьорі доповіді керівників комунальних підприємств на щотижневій нараді у міського голови, у Бердичеві не рідко зустрічаються факти бездіяльності відповідних служб та небажання оперативно вирішити те, що можна владнати у найкоротший термін. Тих, хто має відповісти за вибух на вул. МЮДа, й досі не покарано. Люди з грудня скаржаться на те, що не працює ліфт, а дві служби не можуть вияснити між собою, відремонтували покрівлю багатоповерхівки чи ні. Перевірити, чи відреагували на скарги мешканців у «Водоканалі» , неможливо — записи телефонних розмов там просто не ведуться. Мешканці 9-поверхівки, що по вул. Леніна, 53, вважають себе заручниками найсмердючішого й наймокрішого підвалу у місті і пропонують загальноміську операцію «Свіжі очі» перейменувати на «очі стидливі».

На виробничій нараді міський голова Василь Мазур влаштував «розгін» комунальникам

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Нам доведеться «закопати» у цей будинок стільки грошей, що можна було б вирішити багато речей. Так що давайте знаходити якесь технічне рішення... А то будуть вам... очі.»

Станіслав Нанівський, директор ПП «Житлосервіс-5»: «Пропоную біля 2-го під’їзду з другого боку, з другого краю цього блоку вивести дренаж. Ми знайшли там ще один колодязь. Якщо там прокопати дренажну систему, то, думаю, можна щось зробити...»

Бердичів якщо не потонув, то добряче зав’яз у смітті. За інформацією інспекції з благоустрою у місті нараховується 27 стихійних сміттєзвалищ. Купи непотрібу можна побачити біля десятків підприємств, установ й організацій. Обурення міського голови викликала бездіяльність комунальників і в цьому питанні. Зміни у діючому законодавстві призвели до значного підвищення суми штрафів за самовільне викидання сміття та створення стихійних сміттєзвалищ, що, здавалося б, мало збільшити надходження до міського бюджету.

Анатолій Курбанов, відповідальний секретар адмінкомісії: «Читаємо 152 ст.: порушення державних стандартів, норм та правил у сфері благоустрою населених пунктів... Згідно цієї статті штрафи підвищилися у 20 разів. Якщо правила порушила фізична особа, то розмір штрафу становить 340-360 грн., якщо підприємці — 850-1700 грн.»

Зливи коштів до бюджету Бердичева не спостерігалося: за 3 місяці через порушення положень закону у місті було складено лише 5 протоколів. ТОВ «Полісся-Екосфера» разом із освітянами та управлінням ЖКГ повинні були провести виховні години у школах для дітей та батьків. Хтось комусь не надіслав якогось листа — жодної зустрічі не відбулося. Ось тобі і законодавство, ось — і відповідальність, констатує Василь Мазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Хто знає про це нове законодавство? А ніхто! Ось ми визначили, що у школах відбуватимуться батьківські збори, тобто, аби проводити бесіди разом із батьками. І що? В жодній школі не провели захід. То що це? Небажання?»

А ще місцевим правоохоронцям ніяк не вдається знайти викрадачів восьми каналізаційних люків, а фахівці відділу Держкомзему вважають, що робочий день пройшов марно, якщо відвідувачі по кілька разів не обійшли з паперами усі їхні кабінети.

Начуватися порадив окремим керівникам міський голова. Прийшла весна, потеплішало, і на думку Василя Мазура, самий час, аби «розбори польотів» влаштовувати безпосередньо на території комунальних підприємствах.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0