Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На виконкомі не розглянули бюджет, зате ухвалили кілька інших рішень

Time Додано: п'ятниця, 25 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Вони знову зібралися у мерії для обговорення важливих питань. Цього разу у порядку денному засідання виконавчого комітету — бюджет міста на 2010-й рік. Щоправда заслухати попередній його проект не вдалося, адже Верховна Рада ще досі не прийняла державного бюджету.

На виконкомі не розглянули бюджет, зате ухвалили кілька інших рішень

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Сподіваємося, що Верховна рада до кінця року або хоча б у перших числах січня прийме державний бюджет. Тоді ми зберемось, терміново розглянемо пропозиції і винесемо на розгляд сесії”.

Відсутність держбюджету суттєво вплине на життя міста, прогнозують посадовці. Зокрема доведеться призупинити всі видатки, що потребують капітальних вкладень.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Ми не зможемо фінансувати будівництво фільтрувальної станції, хоча кошти на це є. Буде виплачуватися лише заробітна плата, відрахування та здійснюватиметься розрахунок за енергоносії. Роботу міста в питаннях капітальних видатків і покращення життєдіяльності буде заблоковано”.

Оскільки основне питання довелося відкласти, члени виконавчого комітету зупинилися на кількох інших. Розглянули порядок відзначення 66-ої річниці визволення Бердичева від німецько-фашистських загарбників. Вирішили традиційно провести мітинг із покладанням квітів до Вічного Вогню. Святкового концерту і урочистої ходи містом не буде — дата не ювілейна.

У міській лазі завершуються ремонтні роботи. День відкриття ще досі невідомий, обіцяють лише, що городяни зможуть її відвідати ще у старому році. Часто на об’єкті буває міський голова, каже кількістю та якістю робіт задоволений. А от помитися в оновленій лазні буде дорожче, вирішили на засіданні.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “Ми пропонуємо поки що підвищити ціну на 1 гривню для відвідувань у п’ятницю та суботу. Тобто, до 10 гривень. Для ветеранів ціна зросте на 50 копійок і становитиме 5 гривень. У неділю квиток коштуватиме не 15, а 16 гривень”.

Серед іншого члени виконкому вирішили збільшити штат міського Палацу культури ім. О.Шабельника на шістнадцять осіб. Ним стане половина музикантів духового оркестру заводу “Прогрес”. Підприємству стало важко утримувати колектив, тому постало питання: чи бути у Бердичеві духовому оркестру?

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Безумовно бути. Ми не маємо права припиняти його існування. Це гарний колектив, який має відзнаки і традиції, і думаю, матиме продовження. До чого ми дійшли разом з керівництвом заводу? Половина оркестру працюватиме там, половина — у міському Палаці культури. Безумовно, це тягар для бюджету, але іншого виходу немає”.

Посадовці дали добро медичному коледжу провести капремонт головного корпусу. Будівлю занесено до державного реєстру як пам’ятку архітектури місцевого значення. А вона, за висновками експертів, почала вкриватися тріщинами і невдовзі може зруйнуватися.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0