Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На виконкомі не розглянули бюджет, зате ухвалили кілька інших рішень

Time Додано: п'ятниця, 25 груд. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Вони знову зібралися у мерії для обговорення важливих питань. Цього разу у порядку денному засідання виконавчого комітету — бюджет міста на 2010-й рік. Щоправда заслухати попередній його проект не вдалося, адже Верховна Рада ще досі не прийняла державного бюджету.

На виконкомі не розглянули бюджет, зате ухвалили кілька інших рішень

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Сподіваємося, що Верховна рада до кінця року або хоча б у перших числах січня прийме державний бюджет. Тоді ми зберемось, терміново розглянемо пропозиції і винесемо на розгляд сесії”.

Відсутність держбюджету суттєво вплине на життя міста, прогнозують посадовці. Зокрема доведеться призупинити всі видатки, що потребують капітальних вкладень.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Ми не зможемо фінансувати будівництво фільтрувальної станції, хоча кошти на це є. Буде виплачуватися лише заробітна плата, відрахування та здійснюватиметься розрахунок за енергоносії. Роботу міста в питаннях капітальних видатків і покращення життєдіяльності буде заблоковано”.

Оскільки основне питання довелося відкласти, члени виконавчого комітету зупинилися на кількох інших. Розглянули порядок відзначення 66-ої річниці визволення Бердичева від німецько-фашистських загарбників. Вирішили традиційно провести мітинг із покладанням квітів до Вічного Вогню. Святкового концерту і урочистої ходи містом не буде — дата не ювілейна.

У міській лазі завершуються ремонтні роботи. День відкриття ще досі невідомий, обіцяють лише, що городяни зможуть її відвідати ще у старому році. Часто на об’єкті буває міський голова, каже кількістю та якістю робіт задоволений. А от помитися в оновленій лазні буде дорожче, вирішили на засіданні.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “Ми пропонуємо поки що підвищити ціну на 1 гривню для відвідувань у п’ятницю та суботу. Тобто, до 10 гривень. Для ветеранів ціна зросте на 50 копійок і становитиме 5 гривень. У неділю квиток коштуватиме не 15, а 16 гривень”.

Серед іншого члени виконкому вирішили збільшити штат міського Палацу культури ім. О.Шабельника на шістнадцять осіб. Ним стане половина музикантів духового оркестру заводу “Прогрес”. Підприємству стало важко утримувати колектив, тому постало питання: чи бути у Бердичеві духовому оркестру?

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Безумовно бути. Ми не маємо права припиняти його існування. Це гарний колектив, який має відзнаки і традиції, і думаю, матиме продовження. До чого ми дійшли разом з керівництвом заводу? Половина оркестру працюватиме там, половина — у міському Палаці культури. Безумовно, це тягар для бюджету, але іншого виходу немає”.

Посадовці дали добро медичному коледжу провести капремонт головного корпусу. Будівлю занесено до державного реєстру як пам’ятку архітектури місцевого значення. А вона, за висновками експертів, почала вкриватися тріщинами і невдовзі може зруйнуватися.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0