Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На виконкомі аналізували, як жив Бердичів протягом дев’яти місяців 2009 року

Time Додано: субота, 21 лист. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Як соціально та економічно розвивався Бердичів протягом дев’яти місяців поточного року, яким чином наповнювався та витрачався за цей період міський бюджет і як спрацювало управління комунальним майном обговорювали на останньому засіданні виконавчого комітету.

На виконкомі аналізували, як жив Бердичів протягом дев’яти місяців 2009 року

У виробництві спостерігається спад, чимало промислових об’єктів працюють не на повну потужність. На території колишнього шкіроб’єднання функціонуватиме нове підприємство, яке вироблятиме шкіру, повідомив заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Чимало робіт за звітний період виконали у сфері житлово-комунального господарства. Відремонтували шляхопровід на м’ясокомбінаті і освітлення на ньому, привели у порядок фасади і ліфти кількох будинків.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Проведено капремонт більше 16 тис.к.м. Тротуарів і внутрішньобудинкових проїздів на загальну суму 1 млн 400 тис гривень, проведено капремонт вулиць на суму майже 1 млн 957 тис грн, а також ямковий ремонт вулиць міста на загальну суму 332 тисячі. Проведено капремонт вулиці Раскової на суму 110 тисяч, частини вулиці К.Лібкнехта на 292 тисячі. Проведено капремонт котельні міської лазні на півмільйона, поставлено нове обладнання, яке не мінялося з 50-х років. Продовжено будівництво фільтрувальної станції, освоєно 450 тисяч гривень”.

У півтора рази зріс рівень безробіття, на обліку у міському центрі зайнятості нині перебуває понад дві тисячі громадян. Одна з причин — фінансово-економічна криза, каже Сергій Онофрійчук. Лише у галузі машинобудування кількість працівників за рік зменшилася на 500 осіб. Інша причина зростання рівня безробіття у тому, що частина приватних підприємців або припиняєсвою діяльність, або переходить у “тінь”. На кожному другому об’єкті податківці виявляють неоформлену робочу силу.

Це відображається на надходженнях до міського бюджету. Показники, озвучені начальником фінансового управління, свідчать: цьогорічні доходи казни менші за ті, що були у 2008 році.

Алла Пацата, начальник фінансового управління: “Невиконання планових показників склало тільки за одним джерелом надходження — це з податку з доходів фізичних осіб. За січень-вересень цього року даного податку до міського бюджету надійшло 25 мільйонів 370 тисяч, на 1 млн 795 тисяч гривень менше, ніж за відповідний період 2008 року”.

“Кульгають” і надходження від податку з транспортних засобів — вони становлять лише 60 відсотків від плану. Цьогоріч вперше міський бюджет не виконають, констатували на засіданні. Якщо раніше його вдавалося навіть перевиконати, то нині до завершення року місту не вистачає понад трьох мільйонів гривень.

Про роботу управління комунальним майном розповіла його начальник Таміла Павлішина. Працюють там у двох напрямках: над розглядом звернень громадян та над наповненням міського бюджету шляхом укладання договорів оренди. За звітний період отримали від них більше мільйона гривень.

Всі фінансові показники та бюджетні надходження важливі, але із плином часу вони втрачають свою актуальність. У похилих літах зростає потреба у турботі і піклуванні. Ними своїх підопічних оточують у терцентрі, прозвітувала його директор Тамара Каверіна. Фінансова підтримка міської влади, говорить доповідачка, помножена на уважне ставлення та природну чуйність працівників центру дозволяє одиноким непрацездатним громадянам почуватися захищено.

Наприкінці засідання озвучили рішення обласної надзвичайної протиепідемічної комісії. В ньому зазначається, що з 23 листопада в навчальних закладах завершується карантин. Санлікарі рекомендують дотримуватися температурного, дезинфекційного режиму, режиму харчування та провітрювання. Удетальнили це рішення на засіданні спеціальної комісії.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0