Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На VI Міжнародному Меморіалі Лонського перемогу здобула бердичівлянка Наталія Гапчук

Time Додано: неділя, 13 вер. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Шістнадцятий рік поспіль бердичівляни спостерігали за проведенням Міжнародних змагань зі стрибків у висоту пам’яті Віталія Лонського. Для мешканців міста турнір це, з одного боку, видовище, з іншого, хвилювання, але водночас це одне з найяскравіших свят, що проводяться у Бердичеві. У своїх виступах керівники міста та області, а також представники спортивної галузі не могли не згадати визначного тренера зі стрибків у висоту, відомого не лише на теренах України, Віталія Олексійовича Лонського, адже саме завдяки йому, тренеру, який виростив не одне покоління чемпіонів, і відбувається щорічний турнір.

На VI Міжнародному Меморіалі Лонського перемогу здобула бердичівлянка Наталія Гапчук

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Я вважаю: кожен, хто прийшов на свято, знає, що потрібно ставити висоту і досягати її. Так навчав нас великий учитель Віталій Олексійович Лонський. Турнір — це визначна подія не лише для нашого міста, а й для нашої держави у цілому.»

Рустам Ахметов, директор інституту фізичної культури та спорту ЖДУ ім. І. Франко: «Школа Лонського діє і процвітає, результати її учнів ростуть. Я вірю, що на бердичівлян очікують великі досягнення не лише у спорті, а й у інших галузях.»

Вітальні промови супроводились нагородами заслуженого тренера зі стрибків у висоту, продовжувача справи Лонського, Олександра Михальченка. За вагомі внески у розвиток фізичної культури та спорту старший тренер, викладач ДЮСШ, від міського голови був нагороджений іменним годинником, та грамоту від імені губернатора Житомирської області вручила Олександру Михальченку начальник управління у справах молоді та спорту Марія Власенко. Квітами та теплими словами вітали зі святом супутницю життя Віталія Лонського Емму Глібовну. Зі слізьми радості на очах Емма Лонська привітала усіх учасників змагань та побажала наснаги у турнірі.

Емма Лонська, вдова В. Лонського: «Нехай вам щастить у турнірі, нехай вас супроводжує удача та оберігає Господь.»

Після урочистостей організатори перейшли безпосередньо до спортивної частини свята. Відкрили змагання жінки, розпочавши із висоти 1м. 70 см. Планка легко підкорилася усім учасницям, коли ж її підняли на 5 см. — сталася перша втрата: зі змагань вибула Анастасія Мохнюк, яка представляла місто Бровари. Висоту 1м 80 см. взяли усі конкурсантки, у тому числі бердичівлянка Наталія Гапчук. Вболівальники бурхливими оплесками підтримували учасниць, коли планка сягла одного метру вісімдесят три сантиметри, але на цій висоті вибуло одразу дві призерки чемпіонату України: Олена Демідова та Валентина Ляшенко. Три призових місця і три учасниці. Кінцевою стала висота метр вісімдесят шість для Оксани Окуньової. Бронза була визначена. За перше місце змагалися Наталія Гапчук та призерка олімпійських ігор Вікторія Стьопіна. Вболівальники вибухнули у гучних оваціях, коли 192 сантиметри з першої спроби підкорила бердичівлянка. Вікторія Стьопіна поступилася у змаганнях Наталії Гапчук і посіла почесне друге місце.

Змагання чоловіків було не менш видовищним, ніж у жінок. Склад чоловічої команди яскравів різнобарвними кольорами прапорів України, Росії, Білорусі та Ізраїлю. Серед них було два бердичівлянина: Сергій Михальченко та Юрій Кримаренко. Початкові висоти метр 95, два метри, та два метри п’ять сантиметрів учасники ніби перелітали. Перші втрати сталися на двох метрах і десяти сантиметрах. Зі змагань вибули Дмитро Крейтер, представник Ізраїлю, та Роман Ступаченко з Києва. Сергій Михальченко залишив турнірну площадку після того, як не підкорив висоту у два метри і п’ятнадцять сантиметрів. Вісім учасників продовжили боротьбу за призові місця, і дали змогу глядачам насолодитися їхніми стрибками. На висоті у два метри двадцять сантиметрів ніхто не вибув зі змагань, та одразу чотири спортсмени залишили майданчик, коли планку підняли на п’ять сантиметрів, серед них був і бердичівлянин Юрій Кримаренко. До кінця змагань залишилось двоє учасників, які підкорювали два метри тридцять чотири сантиметри. За підсумками турніру, бронзу поділили між собою Олександр Шустов з Росії та Олександр Нартов, Харків. Друге місце посів Дмитро Дем’янюк зі Львову, а перемогу здобув Віктор Шаповал, місто Вінниця. Отже, золото і срібло залишилося в Україні. Чемпіони задоволені своїми виступами. Кажуть, що продовжуватимуть підкорювати все нові і нові висоти.

Наталія Гапчук, переможниця турніру: «Я сподівалася на перемогу. Надалі планую трішки відпочити, а у майбутньому стати олімпійською чемпіонкою.»

Віктор Шаповал, переможець турніру: «Мене переповнюють емоції. Очікувати на перемогу не міг, тому що у турнірі брали участь спортсмени високого класу, а поточному сезоні мій результат був не зовсім вдалим.»

Нагородження видалося на славу веселим та мокрим. Ріки шампанського лилися на тих, хто стояв на п’єдесталі пошани. Того дня Бердичів освітився посмішками переможців, учасників та вболівальників, які тріумфували від здобутого Наталією Гапчук золота. Проведений турнір приніс місту лише позитив та драйв, загалом, як і у попередні роки його проведення.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0