Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На турнірі з футболу пам’яті Віктора Баннікова команда ДЮСШ 94-го р.н. виборола "срібло".

Time Додано: неділя, 02 вер. 2007, 06:00 ( близько 11 року назад )

На стадіоні "Шкіряник" футбольну техніку відпрацьовує одна з команд Бердичівської ДЮСШ. Днями хлопці повернулися із Житомира, де відбувся традиційний дитячо-юнацький турнір з футболу, присвячений пам’яті Заслуженого майстра спорту, Заслуженого тренера України, першого президента Федерації футболу України Віктора Баннікова. Участь у ньому брали шість команд юнаків 94-го р.н. з міст Києва, Житомира, Коростеня та Бердичева. Почесне друге місце, яке посіли наші футболісти, стало результатом копіткої роботи тренера Володимира Керносенка, а також злагодженої командної та індивідуальної гри його вихованців. Кращим гравцем турніру від команди бердичівлян став Олександр Білецький.

На турнірі з футболу пам’яті Віктора Баннікова команда ДЮСШ 94-го р.н. виборола "срібло".

Олександр Білецький гравець футбольної команди ДЮСШ : "Ці турніри потрібні для того, щоб ми краще розуміли один одного, щоб знали , хто як бігає, щоб у подальшому грали краще й краще. Ми посіли 2-ге місце, я думаю, що це нормально... Ми хотіли посісти 1-е, але не вийшло - команда у фіналі була сильніша нас."

Додому бердичівляни повернулися не з пустими руками. Від керівництва облдержадміністрації та дитячо-юнацької ліги юні футболісти отримали вимпел Федерації футболу України та Кубок за друге місце. Поруч із цими почесними нагородами учасники команди стали володарями м’ячів, комплектів футбольних гетрів та двох воротарських костюмів.

Наразі вихованці Володимира Керносенка проходять процес тренувань.

Володимир Керносенко тренер з футболу ДЮСШ : "Граючи у фіналі з житомирянами, ми програли, тому що тільки недавно почали тренування. Хлопці ще не підготовлені. Але зробили вони все, що від них вимагалось, все, що було в їхніх силах. На цих турнірах діти набираються необхідного досвіду для того, щоб виходити на поле і виконувати всі вказівки тренера."

Сьогодні хлопці відпрацьовують ведіння та жонглювання м’ячем, передачу в один-два дотики та багато інших вправ. На думку тренера, таке удосконалення майстерності допоможе їм вийти на якісно новий рівень.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0