Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На церемонії відзначення кращих бердичівлян у 2008-му році буде 550 нагороджених, 10 номінацій та багато золота

Time Додано: неділя, 11 січ. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Працівники міського Палацу культури ім. О. Шабельника готують головну сцену Бердичева до одного з найпрестижніших заходів міста — церемонії відзначення перемог, здобутків та досягнень бердичівлян у минулому році. Цьогоріч святкове дійство, яке відбудеться 14-го січня, отримає назву «На рушнику долі».

На церемонії відзначення кращих бердичівлян у 2008-му році буде 550 нагороджених, 10 номінацій та багато золота

Олена Петрівська, начальник міського відділу культури: «Згідно традицій українського народу, рушник завжди вважався символом долі. Кожна людина вишиває свій рушник: хтось червоними нитками, хтось — чорними, хтось — різнокольоровими. Бердичів також має свою долю, свій рушник. У 2008-му році його мешканці вишивали його своїми перемогами та здобутками, прославляючи місто за межами області та країни.»

Цього року вперше оформленням сцени у тандемі із колективом Палацу культури займаються місцеві фахівці з декору — представники торгівельного відділу «Оселя мрій». Завдання, кажуть декоратори, у них одне — створити на сцені казкову феєрію та святкову атмосферу. Ольга Коломильцева, режисер за фахом, вже вималювала у своїй уяві, як має виглядати сцена. Вона сподівається, що учасники та гості церемонії оцінять їхні старання та фантазію.

Ольга Коломильцева, власниця торгівельного відділу «Оселя мрій»: «Я вижу сцену в золоте. Ну, во-первых, пришел год Желтого Быка, а во-вторых, как декоратор, я знаю, что золото нынче в моде. К тому же на этом мероприятии будет представлен золотой фонд Бердичева... Праздники продолжаются, поэтому мы хотим продолжить эту новогоднюю сказку.»

У 2009-му на сцену Палацу культури вийдуть 550 кращих із кращих. Нагороджувати будуть у 10-ти номінаціях. У цілому організатори вирішили не відходити від традиційної схеми проведення свята. Додасться нова номінація, у якій вшанують тих бердичівлян, хто відзначив 100-річний ювілей та розкажуть про найстаріші будівлі міста. Загалом же, кажуть у Палаці культури, на номінантів як завжди чекають відзнаки року, альманахи, солодощі та оплески присутніх. На усіх інших — нові пісенні й танцювальні номери у виконанні місцевих артистів, усмішки та гарний настрій.

Олена Петрівська, начальник міського відділу культури: «Я думаю, що усе це, зібране разом в один захід, принесе задоволення усім глядачам і, особливо, номінантам. Тому що це хвилююча і радісна процедура.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0