Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На центральному кладовищі по вулиці Войкова падають дерева

Time Додано: вівторок, 12 трав. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Після провідної неділі через вітер розчахнулося велика верба і пошкодила три пам'ятники. Комбінат комунальних підприємств обіцяє за кілька днів полагодити їх за власний рахунок.

На центральному кладовищі по вулиці Войкова падають дерева

Дерева на кладовищі — то ціла проблема. Олександр Ковальчук каже, навряд чи люди, що їх садили, задумувалися над тим, що колись берези та липи розростуться і завдаватимуть клопоту відвідувачам і комунальникам. Те, що зрізати дерева дорого, - це півбіди. Важче між могил заїхати спеціальною технікою.

Олександр Ковальчук, директор комбінату комунальних підприємств: “Без вишки дерево зрізати не можна. воно може впасти на пам'ятники. У місті є лише дві вишки, якщо є гроші — ми їх замовляємо. Тоді зрізаємо дерева”.

Зрізанню на кладовищі підлягає близько тисячі дерев. Одне дерево — один день роботи, розповідає директор. Перед цим їх кількість погоджують із екологічною інспекцією. Через сприятливий грунт, дерева на місці поховання ростуть дуже швидко.

Антоніна Іванівна, відвідувачка кладовища: “Квіти треба садити, кущі якісь, а дерева, я вважаю, не потрібно”.

Не дочекавшись комунальників, люди починають самі знищувати дерева. Зазвичай вони корують стовбур, через що він з часом всихає.

Олександр Ковальчук, директор комбінату комунальних підприємств: “Якщо дерево короване, ось як тут на сорок сантиметрів, воно всихає, ламається і падає”.

Дерева на кладовищі зрізатимуть, але поступово, пояснює директор. На всі і одразу не вистачає грошей. Щороку на діяльність комбінату комунальних підприємств виділяють близько ста тисяч гривень, але щоб привести місце поховання до ладу, потрібно значно більше, каже Олександр Ковальчук.

Олександр Ковальчук, директор комбінату комунальних підприємств: “Щоб зрізати дерево, потрібно 500-700 грн. Є гроші — тоді ріжемо. Кошти виділяються у малій кількості, аби все зробити на кладовищі, потрібно у сім разів більше”.

Олександр Ковальчук закликає людей не садити дерев на кладовищі. Ліпше принести на могили рідних квіти і прибрати за собою сміття.

Юлія Крук

Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0