Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Iryna Sliusarenko
Вам, "правдиві" журналісти, не ...
Time 17:06 - 20-06-2020
Працівники легкої промисловості приймали вітання із професійним святом
Chatbox Дик Роман
Хоч би раз в житті зняли матері ...
Time 21:04 - 12-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На ТОВ «Бердичівський хлібозавод» відкрили лінію з виробництва лаваша

Time Додано: четвер, 11 черв. 2020, 08:40 ( близько 1 місяця назад )

На території Бердичівського хлібозаводу, головному виробнику хлібобулочної продукції, у середу зранку – святкова атмосфера: врочистих мелодій грає духовий оркестр, дівчата в українському вбранні короваєм стрічають власника хлібозаводу і шанованих гостей. Далі всі прямують до цеху, де, із перерізанням стрічки та усіма почестями, й відбувається відкриття нової автоматичної лінії з виробництва лаваша. Спочатку думали відкрити її у Києві, та переконались: Бердичів – щасливе місто, каже генеральний директор холдінгу «Хлібні Інвестиції» та власник Бердичівського хлібозаводу.

На ТОВ «Бердичівський хлібозавод» відкрили лінію з виробництва лаваша

Продуктивність автоматичної лінії з виробництва лаваша – до 200 кг. готової продукції за годину. А продаж планується – до 2 т. у день. 4 різновиди уже запропоновано покупцям: «Лаваш пікантний із зеленню», «До шашлику», «Класичний», «Вірменський». В майбутньому хлібозавод планує розширити свій асортимент.

Якісна сировина, сучасні технології та любов до своєї справи – все це про продукцію Торгової Марки «ЦарХліб». Загалом на підприємстві виготовляють більше 100 видів продукції, є кондитерський і цех по замороженню продукції, яка користується попитом не тільки у бердичівлян.

У І півріччі закуплено 4 автомобілі, на черзі придбання ще двох, каже директор хлібозаводу. Відкриття нової лінії – це нові робочі місця, що значить і розвиток, і наповнення бюджету.

Хліб – усьому голова. Нехай його буде вдосталь в кожнісінькій хаті! Щоб жилось заможно і щасливо, у мирі та добробуті на рідній землі, зичили артисти МПК. А на підприємстві й планують не зупинятись на досягнутому, йти далі, розвиватись, продовжувати завойовувати прихильність споживачів і приносити користь суспільству й державі.

Репортаж Олени Лук'янюк і Дмитра Піньківського

Chatbubbles Коментарів: 0