Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На території центральної лікарні освятили каплицю

Time Додано: неділя, 15 лист. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Служителі Свято-Миколаївського собору відзначили важливу для них та усіх православних Бердичева подію. Хресною ходою, у якій взяли участь і настоятелі, і священники, і хористи, і прихожани, вони перенесли святі мощі до території міської лікарні, де відкрили та освятили каплицю. Згодом там планують побудувати храм ікони Матері Божої (“Цілителька”). Зазвичай, люди звертаються до лікарні лише через проблеми зі здоров’ям, кажуть представники влади, які теж були присутні на молебні. Але не буває людина повністю здорова, якщо у неї є якісь духовні негаразди, переконані вони. Саме тому керівники міста та лікарні не заперечували, щодо пропозиції священнослужителів побудувати там Дім Господній.

На території центральної лікарні освятили каплицю

Анатолій Терефеєв, головний лікар ЦМЛ: «Я думаю, що будівництво храму буде важливим не лише для пацієнтів лікарні, а й для багатьох віруючих медиків. Вони теж матимуть змогу відвідувати храм Божий.»

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Василь Костянтинович Мазур підтримав звернення парафії про відкриття поки що каплички, а надалі храму, на території міської лікарні. Люди матимуть змогу задовольнити тут свої духовні потреби. Сьогодні приємно вітати бердичівлян із такою подією, і від імені міського голови хочеться побажати усім здоров’я, добра, щастя і злагоди.»

Храм-капличка — це тимчасове приміщення, запевняє його настоятель протоієрей Роман Бойков. Але тут, як і в соборі, люди матимуть змогу помолитися Господу за своїх рідних та близьких.

протоієрей Роман Бойков, настоятель церкви ікони Матері Божої (“Цілителька”): «Так, как часовня находиться на територии больницы, то и молитвы мы будем превозносить о здравии, об исцелении от болезней физических и духовных. Все телесные болезни даються человеку из-за его греховной природы.»

І ікона, на честь якої назвуть майбутній храм, і місце, де він стоятиме, мають назви, які символізують зцілення. Тільки одна — духовне, інша — фізичне. Кожна людина повинна відчувати у своїй душі потяг до святого, переконані служителі храму. А у пацієнтів лікарні — це одна з найбільших потреб тому, що перед тим, як вилікувати своє тіло, людина повинна зцілити душу, вважають вони. Саме тому каплиця працюватиме там щоденно по будням з дев’ятої до п’ятнадцятої, і люди матимуть змогу помолитися як за себе, так і за інших людей.

протоієрей Роман Бойков, настоятель церкви ікони Матері Божої (“Цілителька”): «По просьбе людей, которые лежат в больнице, к ним в палаты смогут приходить священники, чтобы исповедать, причастить, да и просто проведать и побеседовать. А нам было бы приятно видеть всех людей, котроые будут приходить в наш храм.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0