Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На території фільтрувальної станції провели навчання з цивільного захисту

Time Додано: понеділок, 28 лют. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Як діяти під час надзвичайних ситуацій та організовувати процес рятування населення, продемонстрували працівники усіх відповідних служб міста під час комплексно-об’єктових навчань. Проводили їх для представників потенційних хімічно-небезпечних об’єктів міста: КП “Бердичівводоканал”, ТОВ “Бердичівська фабрика морозива” та ВАТ “Бердичівський пивзавод”. Вигадали навіть спеціальну легенду: на території очисних споруд стався витік хлору через те, що зламався вентиль на балоні.

На території фільтрувальної станції провели навчання з цивільного захисту

Перш за все, працівники фільтрувальної станції кинулися до гідранту, аби водою змити шар хлору на снігу. Пожежники, які прибули за викликом, значно полегшили тим роботу. Керівники цивільного захисту міста донесли нову інформацію: у приміщенні, де стався витік, є постраждалий. Людину швидко евакуювали та надали першу допомогу.

У такі моменти, каже начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Віктор Рябушко, потрібно діяти швидко та злагоджено. Цього разу так і було. Майже…

Віктор Рябушко, начальник відділу з питань НС та цивільного захисту населення: «В першу чергу, основним недоліком залишається організація взаємодії та своєчасної доповіді. Під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації був розгорнутий штаб. Відповідно, вся інформація повинна бути у штабі. Але окремі керівники під час дій упустили це і несвоєчасно доповіли, згідно табелю термінових донесень. Ми проведемо аналіз усіх недоліків, і ця інформація буде окремо доведена до кожного керівника, який організовує процес цивільного захисту.»

За дії у навчаннях Віктор Рябушко поставив учасникам оцінку “добре”. Він впевнений: місто готове до будь-яких надзвичайних ситуацій, а взаємодію органів цивільного захисту завжди можна налагодити.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0