Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На театральний квартирник запросила бердичівлян Божена Вознюк

Time Додано: середа, 31 жовт. 2018, 14:31 ( 16 дн. назад )

За умовами задачі, маємо 8 квартир. Питання: скільки ванн та вбиралень до них прикладається, скільки електролічильників та газових плит? Правильна відповідь: ванна на всіх одна, вбиральня – теж, лічильників – 5, газових плит – 7. Ну а що, все правильно: один мешканець принципово не готує собі їжу, другий так пізно приходить додому, що освітлення йому не потрібне – одразу до ліжка, у третього через ті кляті лампочки сльози з очей ллються, а четверта мешканка має такий добрий характер, що здатна світити очима. Ну а щодо ванни… Так це ж справжня комуналка, що ви хотіли, у ній такі дива іноді трапляються: он молоко на малюсінькій вогник поставила, а воно за лічені секунди збігло.

На театральний квартирник запросила бердичівлян Божена Вознюк

На справжній квартирник до бердичівського муздрамтеатру на Європейській запросила усіх шанувальників мистецтва Божена Вознюк – ще одна героїня фестивального тижня «Обдарованість», влаштованого ЦПО ім. Разумкова, вихованка тамтешньої театральної студії «Трамвайчик». Давали «Сусідів лихих…» Остапа Вишні.

У 13 років виходити на сцену з бенефісом – щось, мабуть таки, у цій дівчині є, скаже хтось. І поцілить недалеко від істини. Принаймні, той, хто бачив Божену у ділі, відзначає: вона – справжній самородок, образи, створені нею, вражають. І неважливо, чи це лунає пісня, чи байка, чи серйозна моновистава, чи гра у складі «Трамвайчика».

Вперше вона приміряла роль артистки ще у 1-му класі: увагу на неординарну дівчинку звернула тоді педагог Людмила Ярославець. Минуло кілька років, і Божена потрапила до студії Валентини Ратушинської.

Аби театрали отримали якісний продукт, вони у студії працюють не день і не місяць, кажуть у «Трамвайчику». Підбирають репертуар, розподіляють ролі, виліплюють образи. А разом із тим – тренують дихання й артикуляцію, відпрацьовують цілий ряд спеціальних вправ.

Божена Вознюк на сцені – це особлива постава, всередині якої – якась така глибина, і вона несе цю глибину так, аби не розплескати, оцінюють творчість юної артистки фахівці. Від неї, констатують, важко відвести погляд, вона притягує до себе. Ти дивишся на гру цієї дівчини, і розумієш: вона щось таки знає…

А сама Божена та її наставниця в один голос заявляють: добре, коли глядачі відчують одну з акторами хвилю, коли, вийшовши з зали, проаналізують побачене й почуте і, зрештою, коли цей аналіз піде на краще. Навіщо б тоді існували театри?..

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0