Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На своєму другому засіданні Громадська рада визначилася із планом роботи на I півріччя, а її голова отримав заступника

Time Додано: п'ятниця, 08 лют. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Своє друге засідання провела Громадська рада. Від перших зборів його відрізняла більша кількість учасників (було видано 85 мандатів), а також толерантніша атмосфера та продуктивніша робота. За лічені хвилини без зайвого галасу та суперечок представники громадських організацій обрали заступника голови Громадської ради. Нею стала голова ради профспілок міста Надія Трошкіна. Також було затверджено план роботи ради на I півріччя 2008 року. Міська влада готова до тісної співпраці з усіма громадськими організаціями, наголосив у своєму виступі секретар міської ради Василь Толочко.

На своєму другому засіданні Громадська рада визначилася із планом роботи на I півріччя, а її голова отримав заступника

Василь Толочко секретар Бердичівської міської ради: "Ми готові відвідати кожен колектив, кожну громадську організацію - міський голова, його заступники, я, керівництво Громадської ради. Для того, щоб вислухати не тільки точку зору керівників цих організацій, а й усіх членів. У зв’язку із цим, у мене пропозиція: протягом тижня або 10-ти днів,... представники усіх організацій мають надати графік проведення у себе зборів."

Голова організації «Українська національна свідомість» запропонував заслухати представника міської влади, аби той дав пояснення щодо дотримання у Бердичеві правил торгівлі. У письмовому поданні керівника «УНС» говориться, що АМКУ порушив справу проти Бердичівського виконавчого комітету за бездіяльність. За словами заступника міського голови Сергія Онофрійчука, АМКУ надав виконкому лише відповідні рекомендації, у яких слово «бездіяльність» є некоректним. Правила торгівлі, що діють у місті, у повній мірі відповідають загальнодержавним, наголосив Сергій Онофрійчук.

Сергій Онофрійчук заступник Бердичівського міського голови: "Одним з пунктів положення про правила торгівлі на ринку написано, що ці правила можуть бути аналогічними при потребі, розробленій органами місцевого самоврядування. Тобто, там немає обов’язковості щодо їхнього прийняття і щодо їхнього впровадження... Там чітко написано, що за дотриманням цих норм несуть відповідальність контролюючі органи."

Пропозиції щодо питань, які виноситимуться на наступне засідання Громадської ради, було вирішено впродовж десятиденного терміну розглянути на зборах кожної громадської організації та у письмовому вигляді передати керівництву ради.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0