Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На своєму другому засіданні Громадська рада визначилася із планом роботи на I півріччя, а її голова отримав заступника

Time Додано: п'ятниця, 08 лют. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Своє друге засідання провела Громадська рада. Від перших зборів його відрізняла більша кількість учасників (було видано 85 мандатів), а також толерантніша атмосфера та продуктивніша робота. За лічені хвилини без зайвого галасу та суперечок представники громадських організацій обрали заступника голови Громадської ради. Нею стала голова ради профспілок міста Надія Трошкіна. Також було затверджено план роботи ради на I півріччя 2008 року. Міська влада готова до тісної співпраці з усіма громадськими організаціями, наголосив у своєму виступі секретар міської ради Василь Толочко.

На своєму другому засіданні Громадська рада визначилася із планом роботи на I півріччя, а її голова отримав заступника

Василь Толочко секретар Бердичівської міської ради: "Ми готові відвідати кожен колектив, кожну громадську організацію - міський голова, його заступники, я, керівництво Громадської ради. Для того, щоб вислухати не тільки точку зору керівників цих організацій, а й усіх членів. У зв’язку із цим, у мене пропозиція: протягом тижня або 10-ти днів,... представники усіх організацій мають надати графік проведення у себе зборів."

Голова організації «Українська національна свідомість» запропонував заслухати представника міської влади, аби той дав пояснення щодо дотримання у Бердичеві правил торгівлі. У письмовому поданні керівника «УНС» говориться, що АМКУ порушив справу проти Бердичівського виконавчого комітету за бездіяльність. За словами заступника міського голови Сергія Онофрійчука, АМКУ надав виконкому лише відповідні рекомендації, у яких слово «бездіяльність» є некоректним. Правила торгівлі, що діють у місті, у повній мірі відповідають загальнодержавним, наголосив Сергій Онофрійчук.

Сергій Онофрійчук заступник Бердичівського міського голови: "Одним з пунктів положення про правила торгівлі на ринку написано, що ці правила можуть бути аналогічними при потребі, розробленій органами місцевого самоврядування. Тобто, там немає обов’язковості щодо їхнього прийняття і щодо їхнього впровадження... Там чітко написано, що за дотриманням цих норм несуть відповідальність контролюючі органи."

Пропозиції щодо питань, які виноситимуться на наступне засідання Громадської ради, було вирішено впродовж десятиденного терміну розглянути на зборах кожної громадської організації та у письмовому вигляді передати керівництву ради.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0