Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На стадіоні у Скраглівці згадували Олімпіаду-80

Time Додано: п'ятниця, 30 лип. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Міська і районна влада організувала спортивно-оздоровче свято для вихованців дитячих таборів «Соколятко» та «Березовий гай». За ініціативи Національного олімпійського комітету заходи з нагоди 30-річчя XXII Олімпійських ігор нині проходять у всіх містах і селах України.

На стадіоні у Скраглівці згадували Олімпіаду-80

Сергій Ковальчук, начальник відділу фізичної культури і спорту: «Молоді цей захід нагадає про славні сторінки спортивного минулого, яке у нас було. Наше естафета проходить під гаслом «Передай вогонь перемоги» - на честь того, що під час Олімпійських ігор дуже багато українців завоювали перемогу, і цю історію треба знати».

На згадку про олімпійські події спортивне свято у Скраглівці почалось урочистим внесенням вогню. Саме цей факел разом із 12-ма іншими 30 років тому було пронесено через Бердичів. Змога відчути себе факелоносцями випала представникам спортивної молоді міста.

Франц Ланга, стрибун у висоту: «Мені сподобалось нести факел, я отримав від цього задоволення».

Факелоносці 80-го, котрі несли олімпійський вогонь через Бердичів, з теплом згадують ту спортивну подію, висловлюючи сподівання, що коли-небудь, завдяки підростаючому поколінню, Україна ще прийматиме Олімпійські ігри.

Олексій Поляничко, факелоносець Олімпіади-80: «Очень приятно, что сегодня нас, факелоносцев, вспомнили. 30 лет назад було такое важное событие у нас в городе и в государстве. Что хотел бы пожелать молодым будущим спортсменам? Чтоб они всегда были настроены на победу и были порядочными людьми».

Посадовці вітали учасників Олімпіади з її ювілеєм, а молоді бажали наснаги та перемог у змаганнях.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: «Дуже швидко спливає час і нам дуже приємно, що серед нас ще є ті люди, котрі брали безпосередню участь в Олімпіаді. Це була для них велика честь. Це відкарбувалось у пам’яті багатьох поколінь бердичівлян, ви, молодь, безумовно, цього не пам’ятаєте, але нам приємно через 30 років по тому тут зустрітися і відзначити дату цими спортивними змаганнями».

Людмила Колесник, заст. голови Бердичівської РДА: «Олімпійські ігри – це найяскравіше спортивне свято для усього людства, яке відбувається раз на 4 роки. Сьогоднішній вогонь буде горіти на олімпійських аренах протягом 12 днів і буде підтримувати наших спортсменів на молодіжних олімпійських іграх у Сингарупі».

Про Олімпіаду сучасна молодь знає тільки з розповідей старших, але цього достатньо, кажуть діти, щоб зрозуміти, наскільки престижними є ці змагання і яку вагу має спорт загалом.

Анастасія Лукашенко, відпочиваюча табору «Соколятко»: «Спорт корисний у житті, він продовжує життя, і людина почувається здоровою та бадьорою».

Микола Пантус, відпочиваючий табору «Соколятко»: «Олімпіада – це приємно. Це коли наші спортсмени змагаються у різних країнах, а ми дивимось за ними по телевізору».

Хто сильніший та спритніший: «Березовий гай» чи «Соколятко»? Аби з’ясувати це, хлопці та дівчата перетягували канат та ходили на лижах, грали у шашки та міні-футбол. Всюди спортсменів супроводжувала група підтримки.

Ірина Матвійчук, відпочиваюча табору «Березовий гай»: «Ми тут зібралися вболівати за нашу команду, щоб вона перемогла. Настрій у нас бойовий, а спортсмени – сильні, думаю, що перемога буде за нами».

За успішні виступи дітям вручали подарунки і давали можливість сфотографуватися з олімпійською реліквією – факелом.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0