Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Сантехнік – це не засмальцьована роба, тросик і вантуз, це – творець затишку і комфорту людини, заявляють у ПТУ № 4
Chatbox :)
Комбат молодец, сразу представи ...
Time 02:46 - 23-04-2017
Сантехнік – це не засмальцьована роба, тросик і вантуз, це – творець затишку і комфорту людини, заявляють у ПТУ № 4
Chatbox Комбат
ОООО,Чепушило ссыкливое....расп ...
Time 22:08 - 22-04-2017
«Хочу, аби українські жінки були щасливими»: Бердичів сколихнула «шалений екстраверт» Жанна Куява
Chatbox Гость
[url=https://www.youtube.com/wa ...
Time 15:53 - 21-04-2017
«Хочу, аби українські жінки були щасливими»: Бердичів сколихнула «шалений екстраверт» Жанна Куява
Chatbox Гость
Хорошая статья
Time 15:53 - 21-04-2017
Екс-директор Бердичівського медичного коледжу не бажає прощатися з посадою. Справою «Клименюк vs громадськість» зайнялася поліція
Chatbox Бердичівляночка
https://youtu.be/ Xh W-YfjQis4 , ...
Time 15:14 - 20-04-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На слуханнях, організованих міською владою, обговорювали проблему безпритульних тварин

Time Додано: середа, 21 лист. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

Проблема існування у Бердичеві безпритульних тварин та систематичного їх отруєння створена штучно: створили її представники Товариства із захисту тварин та телерадіокомпанія «ВІК», так розпочав слухання із вищевказаного питання Бердичівський міський голова Василь Мазур. Сюжет телевізійників про отруєння у місті собак фосфідом цинку, у якому свої думки із цього приводу висловили захисники тварин, представники правоохоронних органів та сам Василь Мазур, був визнаний багатьма присутніми на слуханнях «однобоким».

На слуханнях, організованих міською владою, обговорювали проблему безпритульних тварин

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «Чого у травмпункт не пішли ?! Чого не провідали ту людину, яку покусали і яка 2 місяці відлежується ?!... Чого не послухали іншу сторону ?! Навіщо на проблемі, що існує по всій Україні, хочете поділити місто для того, щоб спекулювати на цій темі ? »

Валентина Вронська учасниця обговорення: «Я дуже уважно слідкую за жодною інформацією, і я просто дивуюся, чому не піднімається питання за бездомних дітей, за людей ?!... А ось за цих собак репортаж йшов цілий день ! Я не розумію, чому у жодному репортажі не сказано про згуртування навколо «круглого столу», щоб були різні пропозиції. Ні разу цього не було. Ні разу ніхто не звернувся до населення: «Люди, не викидайте тварин ! ». Я ні разу цього не чула.»

Розділивши таким чином бердичівлян на захисників та покусаних, міський голова надав можливість висловитися скликаній ним громадськості: представникам санітарно-епідеміологічної служби, керівництву районної ветеринарної та центральної міської лікарень, депутатам міської ради, директорам загальноосвітніх шкіл міста, представникам правоохоронних органів та іншим мешканцям Бердичева. За словами депутата міської ради Сергія Орлюка, дана проблема має ряд нюансів.

Сергій Орлюк депутат міської ради: «Если собаку... привели к нам и она маленькая – стерилизовали и все. Если же она огромная и никому не нужна... - что с ней делать ? Сколько надо потратить денег на ее содержание ?... У нас есть вызовы, когда люди закрыты в доме и не могут выйти во двор... Кто должен ехать к этой собаке и ее забирать – волонтер или специалист ? И кто у нас готовит таких специалистов ? »

Сергій Орлюк запропонував ввести диференційовану систему оподаткування на утримання тварин. За такою системою, зазначив він, живе увесь світ.

Сергій Орлюк депутат міської ради: «Решить за государственный счет эту проблему вообще нереально. У нас есть сегодня недостроенные больницы, 6-я школа, детсад на сахарном заводе... Это большой и важный вопрос.»

Свою точку зору на проблему утримання безпритульних тварин висловив головний лікар Центральної міської лікарні Анатолій Терефеєв.

Анатолій Терефеєв головний лікар ЦМЛ: «Бездомних тварин мають утримувати ті, хто їх любить та ті, хто їх не любить. На подвір’ї вони мають бути прив’язаними, на вулиці – у намордниках і на коротких поводках. Якщо хтось жаліє та підгодовує цю тварину – робіть будку біля свого під’їзду, посадіть її на ланцюжок, годуйте її, щоб вона не кусала наших дітей та інших громадян.»

За словами редактора газети «Бердичів діловий» Валерія Шелепи, проблема полягає не в тому, щоб захищати тварин або знищувати їх.

Валерій Шелепа редактор газети «Бердичів діловий»: «Проблема в другом: их не должны расстреливать на глазах у людей, и они не должны находиться в городе. Большинство бердичевлян, я думаю, такого же мнения. Без радикальных мер, по моему мнению, не обойтись, но это не должно происходить публично... Во всем мире общественные организации – это общественный контроль за деятельностью власти...»

Усі виступаючі, окрім представників Товариства із захисту тварин, наголошували на тому, що безпритульних собак потрібно знищувати. Питання, за їхніми словами, полягає лише у тому, яким чином це робити.

Василь Мазур вкотре зазначив, що проблемою безпритульних тварин повинна займатися влада та громадськість міста.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «Усі служби, що сьогодні тут присутні, повинні зробити для себе висновки згідно їхніх функціональних обов’язків, щоб забезпечити комфортне проживання мешканців Бердичева. Хотів би звернути увагу на ринки... Якщо там... будуть собаки, відповідальність нестимуть керівники ринків... Я попросив би Володимира Пономарчука розробити план заходів з питання, що потрібно вжити у місті найближчим часом. »

У Бердичеві існують більш нагальні проблеми, додав міський голова, але, якщо виникла ще одна, то її теж потрібно вирішувати.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «Ті служби, які відповідають за цю справу, повинні дати письмові пропозиції до міської влади, громадські організації – також. Будь-яка людина..., якщо вона має конструктивний підхід – будь-ласка... Якщо треба допомогти..., ми надамо консультативну допомогу і будемо співпрацювати.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: