Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На школярів Бердичева чекають вимушені канікули та пробне тестування

Time Додано: четвер, 12 бер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Із 13-го по 20-те березня у всіх загальноосвітніх школах міста оголошено карантин. Навчальні заняття там припиняються у зв’язку із загостренням епідемічної ситуації з грипу та досягнення порогових рівнів захворюваності на грип та гостру респіраторну вірусну інфекцію.

На школярів Бердичева чекають вимушені канікули та пробне тестування

Поки більшість школярів відпочиватиме, учні 11-х класів шкіл, училищ, технікумів та студенти коледжів, які зголосилися на участь у незалежному зовнішньому оцінюванні, отримають змогу провести «генеральну репетицію» : 14-го та 21-го березня у НВК № 4 та ЕЗОШ № 10 відбудеться пробне тестування. Воно, на думку педагогів, надасть змогу учням перевірити свої знання та дещо звикнути до атмосфери такого роду іспитів. Вперше за усі роки пробне тестування пройде на платній основі, вартість проходження тесту з одного предмету складає 50 грн. У міському управлінні освіти і науки просять учнів звернути увагу на зміст їхньої персональної інформаційної картки: у ній вказана уся необхідна інформація щодо місця та часу проходження пробного тестування.

Наталія Гриченко, в.о. начальника міського управління освіти і науки: "14-го березня 2009-го року відбудеться пробне тестування з української мови та літератури, історії України, біології та географії у НВК № 4 та ЕЗОШ № 10. 21 березня 2009-го року тільки в ЕЗОШ № 10 відбудеться пробне тестування з математики, хімії, фізики та іноземних мов. До пункту тестування бажано прийти о 10.30. Вхід до пункту здійснюватиметься на підставі наступних документів: - квитанції про сплату вартості послуг на проведення тестування; - персональної інформаційної картки, яку учасник отримав під час реєстрації; - паспорту або свідоцтва про народження разом із довідкою з навчального закладу, що містить фотокартку, підпис керівника закладу та печатку."

Освітяни відзначають: результати тестування визначатимуться учнями самостійно після виконання ними усіх завдань, вони не використовуватимуться для оцінювання учнівських досягнень. Як повідомили в управлінні освіти і науки, у разі неявки на пробне тестування з об’єктивних причин зареєстрована особа зможе протягом місяця після завершення тестування отримати примірник тестового зошита та перелік правильних відповідей до тестових завдань. Для цього буде потрібно звернутися до відповідального за пункт тестування.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0