Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На школярів Бердичева чекають вимушені канікули та пробне тестування

Time Додано: четвер, 12 бер. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Із 13-го по 20-те березня у всіх загальноосвітніх школах міста оголошено карантин. Навчальні заняття там припиняються у зв’язку із загостренням епідемічної ситуації з грипу та досягнення порогових рівнів захворюваності на грип та гостру респіраторну вірусну інфекцію.

На школярів Бердичева чекають вимушені канікули та пробне тестування

Поки більшість школярів відпочиватиме, учні 11-х класів шкіл, училищ, технікумів та студенти коледжів, які зголосилися на участь у незалежному зовнішньому оцінюванні, отримають змогу провести «генеральну репетицію» : 14-го та 21-го березня у НВК № 4 та ЕЗОШ № 10 відбудеться пробне тестування. Воно, на думку педагогів, надасть змогу учням перевірити свої знання та дещо звикнути до атмосфери такого роду іспитів. Вперше за усі роки пробне тестування пройде на платній основі, вартість проходження тесту з одного предмету складає 50 грн. У міському управлінні освіти і науки просять учнів звернути увагу на зміст їхньої персональної інформаційної картки: у ній вказана уся необхідна інформація щодо місця та часу проходження пробного тестування.

Наталія Гриченко, в.о. начальника міського управління освіти і науки: "14-го березня 2009-го року відбудеться пробне тестування з української мови та літератури, історії України, біології та географії у НВК № 4 та ЕЗОШ № 10. 21 березня 2009-го року тільки в ЕЗОШ № 10 відбудеться пробне тестування з математики, хімії, фізики та іноземних мов. До пункту тестування бажано прийти о 10.30. Вхід до пункту здійснюватиметься на підставі наступних документів: - квитанції про сплату вартості послуг на проведення тестування; - персональної інформаційної картки, яку учасник отримав під час реєстрації; - паспорту або свідоцтва про народження разом із довідкою з навчального закладу, що містить фотокартку, підпис керівника закладу та печатку."

Освітяни відзначають: результати тестування визначатимуться учнями самостійно після виконання ними усіх завдань, вони не використовуватимуться для оцінювання учнівських досягнень. Як повідомили в управлінні освіти і науки, у разі неявки на пробне тестування з об’єктивних причин зареєстрована особа зможе протягом місяця після завершення тестування отримати примірник тестового зошита та перелік правильних відповідей до тестових завдань. Для цього буде потрібно звернутися до відповідального за пункт тестування.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0