Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На ринку “Привокзальний” запрацював новий м’ясний павільйон

Time Додано: четвер, 20 груд. 2007, 06:00 ( близько 10 року назад )

На ринку “Привокзальний” запрацював новий м’ясний павільйон. На його урочисте відкриття керівництво ринку запросило представників влади міста, контролюючих органів та депутатів міської ради. На цю подію близько 15 тис. мешканців прилеглих районів міста чекали вже давно, зазначив у своєму виступі генеральний директор ТОВ “Бердичів” Роман Левицький.

На ринку “Привокзальний” запрацював новий м’ясний павільйон

Роман Левицький генеральний директор ТОВ “Бердичів”: “Коли ТОВ “Бердичів” взяло у оренду ринок “Привокзальний”, головною проблемою, із якою воно зіткнулося, була торгівля м’ясом. Вона здійснювалась в антисанітарних умовах, прямо із землі, без заключення санітарно-ветеринарної експертизи. Тому у стислий час було створено тимчасові місця та виникло питання будівництва критого капітального приміщення. Розпочато будівництво було у 2002 році і велося за кошти ТОВ “Бердичів”, тому за часом було трохи затянутим.”

Надати необхідні умови для якісного обслуговування населення - одне з головних завдань міської влади, наголосив секретар Бердичівської міської ради Василь Толочко

Василь Толочко секретар Бердичівської міської ради: “Створити нормальні умови для підприємців та для мешканців міста для того, щоб вони могли купувати необхідні продукти харчування і ... знати, що ці продукти якісні. У цьому павільйоні... є необхідні обладнання та ветлабораторія. Так що мешканці міста зможуть купувати ті продукти, що відповідають стандартам якості.”

За словами спеціалістів, значення упорядкованої торгівлі м’ясними виробами важко переоцінити.

Володимир Янішевський головний лікар Бердичівської районної державної санітарно-епідеміологічної служби: “По-перше, це санітарно-ветеринарний контроль, по-друге, це контроль за обстеженням працівників при проходженні медичних органів. Це і місця, що постійно контролюються і де проводяться нічні та бактеріологічні змиви. Звичайно, подібні заходи можна провести тільки у організованому павільйоні.”

Роман Левицький влаштував для гостей невеличку екскурсію просторим приміщенням павільйону, площа якого складає 450 кв.м. На відповідність усім необхідним вимогам м’ясну продукцію перевірятимуть у акредитованій лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи.

На досягнутому, запевнив присутніх Роман Левицький, він зупинятися не збирається.

Роман Левицький генеральний директор ТОВ “Бердичів”: “Зараз... зводяться 20 торгових точок для торгівлі продуктами харчування, територія повністю заасфальтується. У перспективі будівництво молочного павільйону: проектна документація вже зроблена, необхідні кошти для реалізації.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0