Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Міський етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» віднайшов своїх переможців
Chatbox Аноним
Андрей супер, Андрей класс, кто ...
Time 11:50 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На ринку “Привокзальний” запрацював новий м’ясний павільйон

Time Додано: четвер, 20 груд. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

На ринку “Привокзальний” запрацював новий м’ясний павільйон. На його урочисте відкриття керівництво ринку запросило представників влади міста, контролюючих органів та депутатів міської ради. На цю подію близько 15 тис. мешканців прилеглих районів міста чекали вже давно, зазначив у своєму виступі генеральний директор ТОВ “Бердичів” Роман Левицький.

На ринку “Привокзальний” запрацював новий м’ясний павільйон

Роман Левицький генеральний директор ТОВ “Бердичів”: “Коли ТОВ “Бердичів” взяло у оренду ринок “Привокзальний”, головною проблемою, із якою воно зіткнулося, була торгівля м’ясом. Вона здійснювалась в антисанітарних умовах, прямо із землі, без заключення санітарно-ветеринарної експертизи. Тому у стислий час було створено тимчасові місця та виникло питання будівництва критого капітального приміщення. Розпочато будівництво було у 2002 році і велося за кошти ТОВ “Бердичів”, тому за часом було трохи затянутим.”

Надати необхідні умови для якісного обслуговування населення - одне з головних завдань міської влади, наголосив секретар Бердичівської міської ради Василь Толочко

Василь Толочко секретар Бердичівської міської ради: “Створити нормальні умови для підприємців та для мешканців міста для того, щоб вони могли купувати необхідні продукти харчування і ... знати, що ці продукти якісні. У цьому павільйоні... є необхідні обладнання та ветлабораторія. Так що мешканці міста зможуть купувати ті продукти, що відповідають стандартам якості.”

За словами спеціалістів, значення упорядкованої торгівлі м’ясними виробами важко переоцінити.

Володимир Янішевський головний лікар Бердичівської районної державної санітарно-епідеміологічної служби: “По-перше, це санітарно-ветеринарний контроль, по-друге, це контроль за обстеженням працівників при проходженні медичних органів. Це і місця, що постійно контролюються і де проводяться нічні та бактеріологічні змиви. Звичайно, подібні заходи можна провести тільки у організованому павільйоні.”

Роман Левицький влаштував для гостей невеличку екскурсію просторим приміщенням павільйону, площа якого складає 450 кв.м. На відповідність усім необхідним вимогам м’ясну продукцію перевірятимуть у акредитованій лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи.

На досягнутому, запевнив присутніх Роман Левицький, він зупинятися не збирається.

Роман Левицький генеральний директор ТОВ “Бердичів”: “Зараз... зводяться 20 торгових точок для торгівлі продуктами харчування, територія повністю заасфальтується. У перспективі будівництво молочного павільйону: проектна документація вже зроблена, необхідні кошти для реалізації.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: