Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На родинному святі “Сім’я, родина, Україна” вшановували усіх матерів

Time Додано: понеділок, 19 трав. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Усі люди є маленькими гілками на великому родовідному дереві. Вони мають шанувати свій рід, свою сім’ю, родину, матір. У цьому переконані організатори родинного свята, що відбулося у міському Палаці культури. Міський відділ молодіжної та сімейної політики та центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді влаштували святковий концерт, присвячений міжнародним дням матері та сім’ї. Тамара Ковалик нач. міського відділу молодіжної та сімейної політики: “Найцінніший скарб, який може бути в світі — це сім’я. Сімейне благополуччя — це головне, чого прагне людина. Ми подібних заходів у місті проводимо досить багато: це і різноманітні фестивалі, і численні акції. До цих заходів ми залучаємо громадські і релігійні організації.”

На родинному святі “Сім’я, родина, Україна” вшановували усіх матерів

Близько трьохсот багатодітних родин мешкають у Бердичеві. У минулому році почесне звання “Матері-героїні” отримали бердичівлянки Марія Гоюк та Наталія Пилявець, у березні 2008-го — Ганна Гусар та Світлана Павлюк. Зовсім недавно матір’ю-героїнею стала Ірина Лясківська. Вірші, пісні та танцювальні композиції для тих, завдяки кому міцніє та множиться рід, дарували колективи музичної школи, центру “Юність”, Будинку дитячої та юнацької творчості ім. О. Разумкова. Привітали матерів і діти, якими не опікуються батьки, та які не позбавлені сімейного тепла — велика родина школи-інтернату.

Своїм повноцінним дитинством хлопчики та дівчатка зобов’язані те тільки батькам, кажуть матері, виховувати в них особистість намагаються і в навчальних закладах.

Тамара Федорчук багатодітна мати: “Моя старша дочка навчається у педколеджі. Я дуже дякую усім вчителям, які до неї гарно ставляться... Син мій — студент будівельного ліцею. Я також дякую викладачам закладу, особливо Галині Іванівні, яка позитивно на нього впливає та завдяки якій він стає добрішим. Також я дуже вдячна усім викладачам 8-ї школи, де навчаються ще троє моїх діток — Андрій, Олег та Артем.”

Від імені Бердичівського міського голови багатодітним матерям вручили подарунки — чайні сервізи. Та, без сумніву, головним подарунком для батьків залишаються щасливі та здорові діти.

Подружжя Павлюків: “Діти — це дар від Бога. Я хотіла б, щоб вони були слухняними, щоб виросли добрими людьми.”

Подружжя Гаспарянів-Лясківських: “Хотілося б, щоб не було у нас будинків-інтернатів, щоби діти виховувалися в сім’ях, щоб вони виростали і виховували вже своїх дітей. Хочеться, щоб між ними була любов, взаємоповага, щоб вони зростали щасливими та опікувалися одне одним.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0