Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Міський етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» віднайшов своїх переможців
Chatbox Аноним
Андрей супер, Андрей класс, кто ...
Time 11:50 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На родинному святі “Сім’я, родина, Україна” вшановували усіх матерів

Time Додано: понеділок, 19 трав. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Усі люди є маленькими гілками на великому родовідному дереві. Вони мають шанувати свій рід, свою сім’ю, родину, матір. У цьому переконані організатори родинного свята, що відбулося у міському Палаці культури. Міський відділ молодіжної та сімейної політики та центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді влаштували святковий концерт, присвячений міжнародним дням матері та сім’ї. Тамара Ковалик нач. міського відділу молодіжної та сімейної політики: “Найцінніший скарб, який може бути в світі — це сім’я. Сімейне благополуччя — це головне, чого прагне людина. Ми подібних заходів у місті проводимо досить багато: це і різноманітні фестивалі, і численні акції. До цих заходів ми залучаємо громадські і релігійні організації.”

На родинному святі “Сім’я, родина, Україна” вшановували усіх матерів

Близько трьохсот багатодітних родин мешкають у Бердичеві. У минулому році почесне звання “Матері-героїні” отримали бердичівлянки Марія Гоюк та Наталія Пилявець, у березні 2008-го — Ганна Гусар та Світлана Павлюк. Зовсім недавно матір’ю-героїнею стала Ірина Лясківська. Вірші, пісні та танцювальні композиції для тих, завдяки кому міцніє та множиться рід, дарували колективи музичної школи, центру “Юність”, Будинку дитячої та юнацької творчості ім. О. Разумкова. Привітали матерів і діти, якими не опікуються батьки, та які не позбавлені сімейного тепла — велика родина школи-інтернату.

Своїм повноцінним дитинством хлопчики та дівчатка зобов’язані те тільки батькам, кажуть матері, виховувати в них особистість намагаються і в навчальних закладах.

Тамара Федорчук багатодітна мати: “Моя старша дочка навчається у педколеджі. Я дуже дякую усім вчителям, які до неї гарно ставляться... Син мій — студент будівельного ліцею. Я також дякую викладачам закладу, особливо Галині Іванівні, яка позитивно на нього впливає та завдяки якій він стає добрішим. Також я дуже вдячна усім викладачам 8-ї школи, де навчаються ще троє моїх діток — Андрій, Олег та Артем.”

Від імені Бердичівського міського голови багатодітним матерям вручили подарунки — чайні сервізи. Та, без сумніву, головним подарунком для батьків залишаються щасливі та здорові діти.

Подружжя Павлюків: “Діти — це дар від Бога. Я хотіла б, щоб вони були слухняними, щоб виросли добрими людьми.”

Подружжя Гаспарянів-Лясківських: “Хотілося б, щоб не було у нас будинків-інтернатів, щоби діти виховувалися в сім’ях, щоб вони виростали і виховували вже своїх дітей. Хочеться, щоб між ними була любов, взаємоповага, щоб вони зростали щасливими та опікувалися одне одним.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: