Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На робочій нараді, що відбулася у міськвиконкомі, розглянули заходи щодо підготовки та проведення у Бердичеві поминальних днів

Time Додано: вівторок, 21 квіт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Особливу увагу 26-го квітня приділять організації транспортного забезпечення. Цього року міська влада разом із відповідними службами міста вирішили не відходити від вже відпрацьованої схеми графіку руху приватного та громадського транспорту.

На робочій нараді, що відбулася у міськвиконкомі, розглянули заходи щодо підготовки та проведення у Бердичеві поминальних днів

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “З 8-ї до 15-ї години вул. Войкова (від перехрестя з вул. Н. Сосніної буде перекрито для транспорту (окрім автобусів, автомобілів з ручним керуванням та автомобілів служб радіотаксі). Мешканці міста матимуть змогу дістатися кладовища від універмагу “Ювілейний” у експресному режимі безкоштовно. Перевізники міста виділили для цього 21 транспортний засіб. Крім того, від пл. Будівельників, Червоної Гори та залізничного вокзалу будуть також перевозити людей до кладовища у експресному режимі, але за звичними тарифами.”

Для стоянки автомобілів із ручним керуванням біля кладовища облаштують спеціальний майданчик. Там само зможуть залишити свої автівки ті, хто приїде на кладовище до 8-ї ранку або ж після 15-ї години. Водіям служб радіотаксі дозволено підвозити клієнтів до Центрального входу, але влаштовувати там стоянку їм не дозволять. Роботу перевізників особисто контролюватимуть керівники автотранспортних підприємств.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Схема руху громадського транспорту у поминальні дні практично не зміниться. Зміни торкнуться тих автобусів, як прямують маршрутом вул. Леніна-К. Лібкнехта-вокзал. 26-го квітня цей маршрут виглядатиме так — Леніна-Свердлова-Луппова-К. Лібкнехта-вокзал.”

В’їзд на кладовище 26-го квітня буде суворо заборонений, у тому числі і для так званих “елітних автомобілів”, за виконанням цієї вимоги слідкуватимуть працівники ДАІ. Представників відповідних служб міський голова попросив забезпечити полив вулиці Войкова, вуличне освітлення та наявність біля цвинтаря кількох безкоштовних біотуалетів. На Центральній алеї розташують 6 пунктів виїзної торгівлі, які не здійснюватимуть торгівлю спиртними напоями. Біля кладовища працюватимуть 2 машини “швидкої” та автомобіль пожежних.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0