Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На приміщенні Бердичівської міліції встановили меморіальну дошку

Time Додано: вівторок, 10 лист. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Щороку 10-го листопада ці люди знаходять час у своїй нелегкій та небезпечній професії, аби вшанувати тих, хто своїм особистим прикладом показав, як потрібно служити Батьківщині та людям, перебуваючи на сторожі порядку. Працівники Бердичівського міськвідділу внутрішніх справ привітали ветеранів правоохоронних органів із професійним святом. В урочистих промовах представники влади, міліцейське керівництво Бердичева, як і годиться, бажали ветеранам міцного здоров’я, довгих років життя та благополуччя у сім’ї. Професія охоронця громадського порядку — одна з найскладніших та найризикованіших у світі.

На приміщенні Бердичівської міліції встановили меморіальну дошку

У свій час на теренах міста та району ветерани міліції робили усе можливе, аби люди почували себе у безпеці.

Леонід Бакановський, голова Бердичівської РДА: «Пройшли ви шлях важливий, важкий. Було багато проблем, які ви вирішували і вдень, і вночі, і в сніг, і в дощ. Ви з честю виконували свій службовий обов’язок, за це вам велика шана.»

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Складається ьтаке враження, що слово “ветеран” має особливе подвійне значення. З одного боку, ви дійсно заслужили таке звання своєю самовідданою та нелегкою працею, з іншого — ви, хоч і збагачені досвідом, такі ж активні та працездатні.»

По завершенні промов ветеранам вручили подяки, грамоти, ювілейні медалі та грошові премії. Деяким присвоїли чергові військові і спеціальні звання. Галина Єрьоміна пропрацювала у міськвідділі внутрішніх справ 22 роки. На початку служби займала посаду слідчого, закінчила кар’єру начальником кримінально-виконавчої інспекції. Каже, що професія важка, особливо для жінки, але вона є улюбленою.

Галина Єрьоміна, підполковник внутрішньої служби у відставці: «Працювати жінці в органах внутрішніх справ дуже складно. Від тебе вимагається так само, як і від чоловіків, не дивлячись на те, що жінка, мати, подруга. В першу чергу, ти — офіцер, і маєш виконувати свій обов’язок на рівні чоловіків.»

Багато людей у погонах загинули під час другої світової війни, Чорнобильської катастрофи та виконання службового обов’язку. Аби ті, хто захищав, захищає і захищатиме правопорядок, не забували про їхні подвиги, у Бердичівській міліції відкрили меморіальну дошку. Низько вклоняються правоохоронці перед тими, кого вже немає серед живих, але їхні імена вони завжди пам’ятатимуть.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський





Chatbubbles Коментарів: 0