Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
19-річна дівчина захворіла на ботулізм: дякуючи рідним і медикам вдалось врятувати життя!
Chatbox лампочка
а про то шо сестра и мама брали ...
Time 22:00 - 24-06-2017
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox Петр
не все показали................ ...
Time 14:36 - 24-06-2017
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox Законопослушный гр...
Оо по-доброму завидую, нормальн ...
Time 14:03 - 24-06-2017
Волонтер Сергій Адам’як закликав ГО міста брати участь в обласних грантах
Chatbox адамяк
воровать так хочется то же . :smile:
Time 11:27 - 24-06-2017
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox ))
Снова кремля.д.ск.ие боты повыл ...
Time 19:22 - 23-06-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На прийомі у ветеринара

Time Додано: субота, 11 серп. 2007, 06:00 ( майже 10 років назад )

Уже сьомий рік поспіль у другу неділю серпня працівники ветеринарної медицини відзначають своє професійне свято. У їхніх руках – життя та самопочуття домашніх улюбленців. Центр ветеринарної медицини "Айболит" досить молодий: діє з лютого. Загальний стаж роботи 4-х його працівників складає лише 20 років. Та це не завадило справжнім друзям "братів наших менших" заручитися довірою та повагою господарів чотириногих. У Центрі займаються профілактикою хвороб тварин.За необхідністю, і консультують.

На прийомі у ветеринара

Сергій Щепановський, лікар Центру ветеринарної

медицини: «Проведено консультацію по годівлі тварин: які корми треба давати, які - не потрібно. Особливо звернули увагу на солодощі, шоколад. Вони іноді шкідливі».

В "Айболиті" тварин лікують та доглядають. У приймальній записують усю інформацію про чотириногих відвідувачів та заносять її до комп’ютерної бази даних. Клініка має найнеобхідніше медичне обладнання.

Сергій Орлюк, головний лікар Центру ветеринарної медицини: «Що стосується фізіотерапії, то у нас є електрофорез, на випадок операції – апарат штучного дихання: швидкий, портативний, з подачею кисню. Дуже хочу купити рентгенівський цифровий апарат. Знімки роблять на звичайному листку паперу А4 і регулюють зображення на комп’ютері. Хороший апарат. Наш, український».

Якщо домашнім фаворитам потрібне оперативне втручання, в будь-який час до їхніх послуг - допомога фахівців. Нам дозволили бути присутніми при операції ротвейлера. У восьмирічної самиці - проблеми гінекологічного характеру. Оперував хвору лікар Володимир Гортовлюк

Володимир Гортовлюк, заст. головного лікаря Центру ветеринарної медицини: «Зазвичай операції проходять заплановано. Частіше це стерилізація, кастрація та інші косметичні операції. Часто доводиться працювати і у неробочий час, коли тварина потребує оперативного, негайного лікування».

У післяопераційний період хворих відправляють до стаціонару. Тут також є квартирки для дрібних пухнастих.

Валентина Охтаренко, доглядач за тваринами Центру ветеринарної медицини: «Це відділення післяопераційне. Тут також знаходяться тваринки на утриманні. Прибирають за ними, годують їх. У них завжди чисто. Головні особливості догляду – любов до них».

Кожного дня у Центрі ветеринарної медицини - відвідувачі зі світу тварин. Малюк Дінар завітав сюди вперше.

Світлана Цал-Цалко, господарка собаки: «Ми прийшли сюди вперше. У собачки був абсцес. Зробили операцію. Після – лікували. Потім почалися інфекції. Зараз вже нічого. Колемо, лікуємо. Дуже нам подобається клініка».

Безпритульних та тих, власники яких у поїздках, тимчасово утримують у собачо-котячому готелі. В залежності від зросту - і різні апартаменти. Таких тварин, каже головний лікар, багато. Деякі вихованці почувають себе тут, наче вдома. Наприклад, грайливий Едвард. Ця незнайомка заблукала в районі вокзалу і сумує за рідною домівкою. Деякі бездомні тварини дивляться з надією в очі людей, чекаючи на господаря. Сьогодні їм допомагають люди з добрими серцями з приватного Центру "Айболит". Як працюють у державній ветеринарній службі, нам дізнатися не вдалося. Спроби зустрітися з керівництвом управління були безуспішними.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: