Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На площі Жовтневій розташують фонтан та лавки й ростимуть триметрові кущі

Time Додано: вівторок, 03 лист. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

У майбутньому зоною відпочинку для бердичівлян стане площа Жовтнева. Міська рада замовила в архітекторів її реконструкцію з метою надати території більш естетичного вигляду. Крім проекту площі присутні на містобудівній раді побачили і реконструйований, щоправда поки що на папері, майданчик біля кінотеатру імені Фрунзе. Він, як ніякий інший у місті, потребує капітального ремонту, зазначив заступник міського голови Володимир Пономарчук.

На площі Жовтневій розташують фонтан та лавки  й ростимуть триметрові кущі

Новорічна ялинка, що стоїть напроти кінотеатру, так там і залишиться, запевнили розробники проекту. Взагалі, площу разом із територією біля кінотеатру, якомога більше озеленять. Для цього спеціально підібрали сорти кущів, метрів у три заввишки. Обіцяють, що ті цвістимуть та гарно виглядатимуть у різні пори року. Усі ялинки, що зараз прикрашають площу, там і залишаться. Що ж до лавок, без яких багатьом важко уявити собі зону відпочинку, їх запевняють фахівці, буде предостатньо і різних. Освітлювати площу будуть ліхтарі. А які саме: високі чи не зовсім, з якого матеріалу, розробники проекту поки що не готові сказати. Усе залежатиме від наявності коштів у бюджеті. Пам’ятник Леніну архітектори теж залишають на тому ж місці, посилаючись на те, що відповідних вказівок з вищих інстанцій поки що не надходило. Видозміненою центральною площею бердичівляни зможуть милуватися уже найближчим часом, кажуть проектанти. Вони сподіваються, що вона стане для мешканців міста одним із найулюбленіших місць відпочинку.

Крім проекту реконструкції площі, на нараді розглянули пропозиції добудови деяких магазинів та кіосків. Зокрема розташованих по вулиці Чорновола та 30-річчя Перемоги. Архітектори обіцяють, що в усіх нових будівлях будуть лише гарні умови для персоналу, а на територіях, прилеглих до торгових точок, ніяких незручностей для людей не виникне.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0