Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На п'ять сучасних комп'ютерів змогли поповнити кабінет інформатики учні 15 школи

Time Додано: п'ятниця, 20 лют. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Вони взяли участь у Всеукраїнському конкурсі торгової марки “Delfics® green” і посіли третє місце. За умовами школярі та студенти повинні були оригінально зобразити логотип торгової марки та сфотографуватися з ілюстрацією всією командою. Колектив 15 школи впорався із завданням “на відмінно”.

На п'ять сучасних комп'ютерів змогли поповнити кабінет інформатики учні 15 школи

Учні розробили майже 50 проектів, 9 з них відправили на конкурс. І чого тільки не придумали юні дизайнери. Ходили до басейну, ресторану, вишивали хрестиком і переодягалися у первісних людей. Переможців обирала експертна комісія, враховуючи результати Інтернет-голосування. За ними, у трійку лідерів мала б потрапити дівчача команда у купальниках із 11-А. За неї голосували навіть іноземці.

Аня Коломієць, учениця 11-А класу Бердиівської ЗОШ № 15: “Ми підійшли до ідеї креативно і вирішили сфотографуватися у купальниках. Отримали понад 4 тисячі голосів”.

Експертна комісія віддала перевагу проекту восьмих класів. Задля 5 комп'ютерів постаралася Любов Рослякова зі своєю мамою. Вони спекли оригінальний торт.

Любов Рослякова, учениця 8-Б класу Бердичівської ЗОШ № 15: “Моя мама домогосподарка, у вільний час любить пекти. Ми довго вирішували, яким має бути цей торт. Вирішили, що у формі комп'ютера”.

Ірина Воронюк, класний керівник 8-Б класу Бердичівської ЗОШ № 15: “Ми спочатку думали вдатися до графіті. Хотіли розмалювати стіну школи чи подвір'я, але вирішили, що будемо пекти торт”.

Сфотографуватися для конкурсу — було для учнів 15 школи половиною справи. Довелося оббігати сусідів і родичів, аби ті голосували за їхні проекти. Бердичівських школярів підтримав заступник міського голови Іван Демусь та усі учні ліцею у місті Тихому, з яким товаришує 15 школа.

Ірина Воронюк, класний керівник 8-Б класу Бердичівської ЗОШ № 15: “Діти ходили до навколишніх супермаркетів за соком чи цукерками і питали: “А ви вже проголосували за 15 школу?”.

Наталія Гриченко, в.о. нач. Бердичівського управління освіти і науки: “Ми сподіваємося, що цей досвід дасть позитивні паростки, і інші навчальні заклади братимуть участь у подібних конкурсах та покращуватимуть свою матеріально-технічну базу”.

Учні 15 вже готують новий проект, але поки що тримають його в таємниці. Кажуть, він буде не менш цікавий, ніж попередній.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0