Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На п'ять сучасних комп'ютерів змогли поповнити кабінет інформатики учні 15 школи

Time Додано: п'ятниця, 20 лют. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Вони взяли участь у Всеукраїнському конкурсі торгової марки “Delfics® green” і посіли третє місце. За умовами школярі та студенти повинні були оригінально зобразити логотип торгової марки та сфотографуватися з ілюстрацією всією командою. Колектив 15 школи впорався із завданням “на відмінно”.

На п'ять сучасних комп'ютерів змогли поповнити кабінет інформатики учні 15 школи

Учні розробили майже 50 проектів, 9 з них відправили на конкурс. І чого тільки не придумали юні дизайнери. Ходили до басейну, ресторану, вишивали хрестиком і переодягалися у первісних людей. Переможців обирала експертна комісія, враховуючи результати Інтернет-голосування. За ними, у трійку лідерів мала б потрапити дівчача команда у купальниках із 11-А. За неї голосували навіть іноземці.

Аня Коломієць, учениця 11-А класу Бердиівської ЗОШ № 15: “Ми підійшли до ідеї креативно і вирішили сфотографуватися у купальниках. Отримали понад 4 тисячі голосів”.

Експертна комісія віддала перевагу проекту восьмих класів. Задля 5 комп'ютерів постаралася Любов Рослякова зі своєю мамою. Вони спекли оригінальний торт.

Любов Рослякова, учениця 8-Б класу Бердичівської ЗОШ № 15: “Моя мама домогосподарка, у вільний час любить пекти. Ми довго вирішували, яким має бути цей торт. Вирішили, що у формі комп'ютера”.

Ірина Воронюк, класний керівник 8-Б класу Бердичівської ЗОШ № 15: “Ми спочатку думали вдатися до графіті. Хотіли розмалювати стіну школи чи подвір'я, але вирішили, що будемо пекти торт”.

Сфотографуватися для конкурсу — було для учнів 15 школи половиною справи. Довелося оббігати сусідів і родичів, аби ті голосували за їхні проекти. Бердичівських школярів підтримав заступник міського голови Іван Демусь та усі учні ліцею у місті Тихому, з яким товаришує 15 школа.

Ірина Воронюк, класний керівник 8-Б класу Бердичівської ЗОШ № 15: “Діти ходили до навколишніх супермаркетів за соком чи цукерками і питали: “А ви вже проголосували за 15 школу?”.

Наталія Гриченко, в.о. нач. Бердичівського управління освіти і науки: “Ми сподіваємося, що цей досвід дасть позитивні паростки, і інші навчальні заклади братимуть участь у подібних конкурсах та покращуватимуть свою матеріально-технічну базу”.

Учні 15 вже готують новий проект, але поки що тримають його в таємниці. Кажуть, він буде не менш цікавий, ніж попередній.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0