Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На педконференції освітяни не звітували, а відпочивали

Time Додано: субота, 29 серп. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Серпень добігає кінця, літні відпустки та канікули завершуються. Напередодні першого вересня освітяни міста традиційно зібралися на педагогічну конференцію. Обговорити проблеми та здобутки минулого навчального року, визначити завдання на новий і просто поспілкуватися.

На педконференції освітяни не звітували, а відпочивали

Начальник управління освіти і науки, а також керівники шкіл та садочків готували звіти про свою роботу. Але поділитися ними не встигли. Слово взяв міський голова. Очільник міста запропонував усі доповіді скоротити, тому що підсумки рейду школами відомі і обговорювались на засіданні виконкому. А досягнення наших учнів якнайкраще свідчать про роботу вчителів.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ви прозвітували ще й зовнішнім тестуванням, як завжди, друге місце, пора вже брати перше. Тому я гадаю, що звіт керівників на цьому також скінчився”.

Тож замість звітувати освітяни відпочивали. Чотирьом педагогам усе ж довелось вийти на сцену — щоб отримати грамоти від міської влади. Працівникам освіти зичили здоров’я, натхнення і багатих врожаїв на педагогічній ниві. А з якими почуттями та бажаннями вони самі вступають до нового навчального року?

Оксана Москальчук, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК №3: “Я думаю, що всі педагоги нашого міста чекають тільки найкращого від нового навчального року і з новими сподіваннями заходять у нього. Бажаю всім освітянам нашого міста з надією на майбутнє розпочати цей навчальний рік, провести його в такої аурі творчості і наснаги і завершити його з великими здобутками. В першу чергу це наших учнів, наших дітей, ну і звичайно, з результатом для себе”.

У Бердичеві місцевих освітян вважають закоханими у свою справу, добрими, мудрими, вимогливими. З року в рік вони продовжують себе в учнях. А ті, як показав концерт, зростають вдячними, яскравими, талановитими.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0