Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На педконференції освітяни не звітували, а відпочивали

Time Додано: субота, 29 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Серпень добігає кінця, літні відпустки та канікули завершуються. Напередодні першого вересня освітяни міста традиційно зібралися на педагогічну конференцію. Обговорити проблеми та здобутки минулого навчального року, визначити завдання на новий і просто поспілкуватися.

На педконференції освітяни не звітували, а відпочивали

Начальник управління освіти і науки, а також керівники шкіл та садочків готували звіти про свою роботу. Але поділитися ними не встигли. Слово взяв міський голова. Очільник міста запропонував усі доповіді скоротити, тому що підсумки рейду школами відомі і обговорювались на засіданні виконкому. А досягнення наших учнів якнайкраще свідчать про роботу вчителів.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ви прозвітували ще й зовнішнім тестуванням, як завжди, друге місце, пора вже брати перше. Тому я гадаю, що звіт керівників на цьому також скінчився”.

Тож замість звітувати освітяни відпочивали. Чотирьом педагогам усе ж довелось вийти на сцену — щоб отримати грамоти від міської влади. Працівникам освіти зичили здоров’я, натхнення і багатих врожаїв на педагогічній ниві. А з якими почуттями та бажаннями вони самі вступають до нового навчального року?

Оксана Москальчук, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК №3: “Я думаю, що всі педагоги нашого міста чекають тільки найкращого від нового навчального року і з новими сподіваннями заходять у нього. Бажаю всім освітянам нашого міста з надією на майбутнє розпочати цей навчальний рік, провести його в такої аурі творчості і наснаги і завершити його з великими здобутками. В першу чергу це наших учнів, наших дітей, ну і звичайно, з результатом для себе”.

У Бердичеві місцевих освітян вважають закоханими у свою справу, добрими, мудрими, вимогливими. З року в рік вони продовжують себе в учнях. А ті, як показав концерт, зростають вдячними, яскравими, талановитими.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0