Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На педагогічній виставці освітяни міста продемонстрували доробки своїх навчальних закладів у іноваційній діяльності

Time Додано: четвер, 20 груд. 2007, 06:00 ( близько 10 року назад )

На щорічній педагогічній виставці освітяни міста презентували матеріали з іноваційної діяльності, авторами яких виступили вчителі та учні загальноосвітніх шкіл міста. Учасників виставки привітала начальник міського управління освіти і науки Тетяна Стельмах. За її словами, завдяки подібному спілкуванню, колективи шкіл обмінюються досвідом та найновішими напрацюваннями у своїй роботі.

На педагогічній виставці освітяни міста продемонстрували доробки своїх навчальних закладів у іноваційній діяльності

Тетяна Стельмах начальник управління освіти і науки міськвиконкому: “У кожного колективу є свої надбання, вони знають про них. Але можна скористатися і досвідом інших закладів... Такі виставки надають і досвіду, і поштовх для впровадження нових технологій та напрацювань інших закладів у своїх колективах.”

На виставці навчальні заклади представили авторські розробки навчально-методичної літератури, які призначені як для учнів, так і для керівників, вчителів та психологів шкіл. Авторами одного із проектів - екологічного, що презентувала заступник директора ЗОШ №6 Ольга Рудніцька, виступили самі діти. Вони вивчали стан навколишнього середовища у своєму мікрорайоні, вплив на нього автомобільного транспорту та сміттєзвалищ. Результати досліджень, каже заступник директора, у якості рекомендацій передали міській владі. До уваги присутніх Ольга Рудніцька представила і інші напрацювання.

Ольга Рудніцька заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №6 : “Були представлені матеріали вчителів кафедри української мови та літератури з теми “Мій рідний край”. Ми знаємо, що творчий шлях цих авторів... дуже важко віднайти у додатковій літературі. Вони змогли знайти цікаві біографічні факти. Також ми представили іноваційні технології, цікаві знахідки, нові наукові форми роботи з навчальними матеріалами.”

На виставці широко були представлені доробки освітян у галузі початкового навчання. Із цих матеріалів можна було дізнатися про шляхи вирішення завдань виховної роботи та розвитку особистості в умовах групи продовженого дня, а також організації самостійної діяльності учнів.

Оксана Москальчук заступник директора з навчально-виховної роботи НВК школи-дитсадка №3: “Працюючи із молодшими школярами, ми намагаємося використовувати різноплановий досвід... Під час відвідування семінарів, виставок ми завжди відшукуємо “цікавинки”, іноваційні ідеї, переймаємо їх та апробовуємо їх на своїх дітях та впроваджуємо на практиці.”

Головні освітяни міста проведеною виставкою лишилися задоволені.

Тетяна Стельмах начальник управління освіти і науки міськвиконкому: “У цьому навчальному році виставка вийшла змістовною по всім напрямкам - методичній, науковій, виховній та гуртковій роботі. Звичайно, у когось матеріал підготовлений недостатньо, але ці недоліки існують лише в оформленні, змістовна ж частина спрацьована дуже серйозно.”

На думку присутніх на заході педагогів, впровадження іноваційних методик у навчально-виховному процесі у значній мірі сприятиме розвитку та саморозвитку як учнів, так і вчителів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0