Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На педагогічній виставці освітяни міста продемонстрували доробки своїх навчальних закладів у іноваційній діяльності

Time Додано: четвер, 20 груд. 2007, 06:00 ( майже 11 років назад )

На щорічній педагогічній виставці освітяни міста презентували матеріали з іноваційної діяльності, авторами яких виступили вчителі та учні загальноосвітніх шкіл міста. Учасників виставки привітала начальник міського управління освіти і науки Тетяна Стельмах. За її словами, завдяки подібному спілкуванню, колективи шкіл обмінюються досвідом та найновішими напрацюваннями у своїй роботі.

На педагогічній виставці освітяни міста продемонстрували доробки своїх навчальних закладів у іноваційній діяльності

Тетяна Стельмах начальник управління освіти і науки міськвиконкому: “У кожного колективу є свої надбання, вони знають про них. Але можна скористатися і досвідом інших закладів... Такі виставки надають і досвіду, і поштовх для впровадження нових технологій та напрацювань інших закладів у своїх колективах.”

На виставці навчальні заклади представили авторські розробки навчально-методичної літератури, які призначені як для учнів, так і для керівників, вчителів та психологів шкіл. Авторами одного із проектів - екологічного, що презентувала заступник директора ЗОШ №6 Ольга Рудніцька, виступили самі діти. Вони вивчали стан навколишнього середовища у своєму мікрорайоні, вплив на нього автомобільного транспорту та сміттєзвалищ. Результати досліджень, каже заступник директора, у якості рекомендацій передали міській владі. До уваги присутніх Ольга Рудніцька представила і інші напрацювання.

Ольга Рудніцька заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №6 : “Були представлені матеріали вчителів кафедри української мови та літератури з теми “Мій рідний край”. Ми знаємо, що творчий шлях цих авторів... дуже важко віднайти у додатковій літературі. Вони змогли знайти цікаві біографічні факти. Також ми представили іноваційні технології, цікаві знахідки, нові наукові форми роботи з навчальними матеріалами.”

На виставці широко були представлені доробки освітян у галузі початкового навчання. Із цих матеріалів можна було дізнатися про шляхи вирішення завдань виховної роботи та розвитку особистості в умовах групи продовженого дня, а також організації самостійної діяльності учнів.

Оксана Москальчук заступник директора з навчально-виховної роботи НВК школи-дитсадка №3: “Працюючи із молодшими школярами, ми намагаємося використовувати різноплановий досвід... Під час відвідування семінарів, виставок ми завжди відшукуємо “цікавинки”, іноваційні ідеї, переймаємо їх та апробовуємо їх на своїх дітях та впроваджуємо на практиці.”

Головні освітяни міста проведеною виставкою лишилися задоволені.

Тетяна Стельмах начальник управління освіти і науки міськвиконкому: “У цьому навчальному році виставка вийшла змістовною по всім напрямкам - методичній, науковій, виховній та гуртковій роботі. Звичайно, у когось матеріал підготовлений недостатньо, але ці недоліки існують лише в оформленні, змістовна ж частина спрацьована дуже серйозно.”

На думку присутніх на заході педагогів, впровадження іноваційних методик у навчально-виховному процесі у значній мірі сприятиме розвитку та саморозвитку як учнів, так і вчителів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0