Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На останній цьогорічній сесії бердичівські депутати вкотре проявили злагодженість й конструктивізм: міський бюджет на 2011-й рік прийнято

Time Додано: четвер, 30 груд. 2010, 06:00 ( майже 7 років назад )

В останнє у 2010-му зібралися на сесію депутати Бердичівської міської ради. На порядку денному 16 питань і, звісно, головне з них “Про бюджет міста на 2011-й рік”. Прийняття цього документу — завжди процедура непроста, говорить Бердичівський міський голова, як проживе із ним місто однозначно Василь Мазур сказати не береться, адже попереду цілий рік. У головному документі Бердичева, констатує, є й позитивні сторони, є й негативні. Особливим мистецтвом, на думку очільника міста, є уміле використання перших і виправлення по можливості других.

На останній цьогорічній сесії бердичівські депутати вкотре проявили злагодженість й конструктивізм: міський бюджет на 2011-й рік прийнято

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “... бюджет на 2011-й рік сформований на основі нового Податкового кодексу і оновленого Бюджетного кодексу. Є певні нюанси — змінені джерела надходжень до бюджету. Навіть мені важко сьогодні спрогнозувати кінцевий результат. Щодо позитиву, то до нього можна віднести те, що сьогодні закладено стовідсотковий податок на землю, який буде залишатися місту. Негативом є невизначеність з податком на транспорт, що раніше весь залишався у місті, а сьогодні нам дістається лише 10-та його частина. Він давав можливість ремонтувати дороги, здійснювати благоустрій. На жаль, його вже майже немає. Забрали від нас і ринковий збір. Надіємося на те, що у ході виконання бюджету ми вміло використаємо позитивні його сторони і зведемо до мінімуму негативні. Надіюсь також і на те, що вже після І кварталу, як і було обіцяно Прем’єр-Міністром, побачимо скориговані бюджеті — і державний, і міський.”

Прийняття бюджету Бердичева на 2011-й рік тривало лічені хвилини. Передувала такій оперативності традиційно злагоджена робота постійних депутатських комісій. Такий хід подій не міг приємно не вразити Олександра Толстанова — начальника обласного управління охорони здоров’я, за присутності якого пройшла остання сесія. Головному медикові Житомирщини було приємно констатувати, що у Бердичеві, не дивлячись на наявність у міськраді чітко виражених партійних осередків, при обговоренні бюджету верх взяв здоровий глузд та конструктивізм. Так, зазначив Олександр Толстанов, можливо, усі чекали на бюджет дещо кращий, але головним на думку посадовця є те, що прийнятий документ є реальним, а не популістичним.

Олександр Толстанов, начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА: “Я впевнений, що саме Бердичівська міська рада, її депутати, виконком, зроблять усе можливе, аби ті речі і плани, що були поставлені, виконались. Є бажання, є можливості, є напрямки, є розуміння того, як це потрібно робити, як наповнити казну міста. Дякую вам за дух конструктивізму, за чітке прийняття бюджету. Ви це зробили витончено й красиво. Тому маю право доповісти керівництву області, що у Бердичеві, як і завжди, існують порядок, конструктивізм і принципова позиція.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0