Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На один день «Бердичівводоканал» залишився без електроенергії, а місто — без води

Time Додано: четвер, 02 жовт. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

29-го вересня майже усе місто залишилося без води. Бердичевом почали поширюватися різні чутки щодо причини припинення водопостачання. Правдою виявилася версія відключення КП «Бердичівводоканал» від подачі електроенергії за борги. Стомившись чекати, поки підприємство погасить заборгованість, «Житомиробленерго» вимкнуло рубильник.

На один день «Бердичівводоканал» залишився без електроенергії, а місто — без води

Позаштатна ситуація трапилася не вчора, пояснює директор «Бердичівводоканалу». Підприємство постійно боргує енергетикам за поточне споживання. Коли сума досягла 500 тис. грн., в останніх увірвався терпець, пояснив Микола Ревуцький. Щомісяця за спожиту електроенергію його підприємство має сплачувати близько 280 тис. грн.

Микола Ревуцький директор КП «Бердичівводоканал»: «Нам на вчорашній день вдалося сплатити 230 тис. грн., але, не дивлячись на це, нас відключили. І ми, і міська влада одразу ж провели складні перемовини з «Обленерго». Перемовини тривали до 18-ї години, а о 19-й подачу електроенергії нам поновили за умови, що сьогодні ми сплатимо борг за поточне споживання. На цю годину нам це зробити не вдалося... Проплатити коштами з міського бюджету також не вдається, тому що існує незрозуміла, на мій погляд, заборона — в останні 2 дня місяця бюджетні перерахунки не проводять.»

Дії «Житомиробленерго» Микола Ревуцький вважає справедливими. Як і твердження, що спокійне та комфортне проживання мешканців міста залежить від самих громадян. Борг населення «Водоканалу» складає 800 тисяч.

Микола Ревуцький директор КП «Бердичівводоканал»: «Якби свідомість наших громадян була дещо вищою, і всі своєчасно сплачували платежі, то ми спромоглися б оплатити хоча б поточне споживання електроенергії.»

Чи повториться ситуація із відключенням міста від водопостачання? Цілком ймовірно, відповідає Микола Ревуцький. Наприкінці наступного місяця.

Микола Ревуцький директор КП «Бердичівводоканал»: «Енергетики, навіть за умови, що нам не вдасться проплатити борг сьогодні, отримають ці кошти 1-2-го числа, і знову до 20-25-го чисел будуть нас кредитувати. Далі, після 20-го, вони мають право в будь-який день припинити подачу електроенергії, ну а ми, відповідно, не зможемо подавати воду мешканцям міста.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0