Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На один день Бердичів захлеснула “золота лихоманка”

Time Додано: середа, 21 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Що не кажи, а воїн сидить у кожному чоловікові: у комусь, можливо, десь дуже глибоко, ну а хтось, бачачи автомат і форму кольору “хакі”, одразу змінюється в обличчі. Останніх на Житомирщині, виявляється більш, ніж достатньо. Нині вони щиро дивуються самі собі, не розуміючи, як раніше могли жити без страйкболу. Запитаєте, що воно таке — отримаєте відповідь: страйкбол — це ще не реальність, але вже не гра.

На один день Бердичів захлеснула “золота лихоманка”

Віталій Боримський, учасник команди “Worms” (м. Житомир): “Сейчас это стало уже не хобби, а образом жизни. У нас сформировалась большая компания адекватных и достойных людей, с которыми хочется проводить большую часть времени. Страйкбол — это здоровый образ жизни, ты постоянно в хорошей форме. Это адреналин, удовольствие и моральная разрядка.”

Усіх їх на полігоні колишнього Бердичівського учбового центру зібрало бажання перехворіти на “золоту лихоманку”. Під такою назвою тут мала відбутися фінальна гра страйкбольного сезону-2009.

Вадим Олійник, командир команди “Застава” (м. Житомир): “Сегодня сюда приехали страйкбольные команды из 4-х городов, в общей сложности порядка 100 человек, которые представляют около 15-ти команд. Существуют команды, которые моделируют подразделения той или иной армии: одеваются в соответствующую форму, используют специальное оружие. А есть те, кто объединяются просто по внешним признакам.”

Сценарії ігор найрізноматніші: учасники можуть виступати у ролі загарбників, мисливців, диверсантів, терористів. “Золота лихоманка” мала перетворити їх на пошуковців. Завдання ставилося наступне: команда “синіх” повинна була віднайти на території ворожих “червоних” 25 спеціально позначених мішків з умовним золотим піском і доставити їх на свою базу. Теж саме, відповідно, входило у завдання суперників. Командир “синіх” вирішив виставити навколо бази зовнішній та внутрішній пости охорони, решту ж бійців направив на пошуки мішків. Дивлячись на екіпірування бійців, чомусь не виникало сумнів: їхні пошуки увінчаються успіхом. Загрозливим виглядом учасники гри нагадували справжніх “командос”. Загрозливішою за вигляд здавалася їхня зброя. Про неї окрема розмова. Автомати, пістолети, кулемети — це родзинка страйкболу, вони є точним копіями реальної бойової зброї та справжньою гордістю бійців. Автомат страйкболіста — задоволення далеко не з дешевих.

Андрій Грошев, учасник команди “Берсерк” (м. Бердичів): “Цены на оружие колеблются от 600 грн. до 1,5 тыс. долларов. Самое популярное у нас оружие это М16, М4 и “Калашников”. Изготовляют оружие в Китае и в Японии. Более популярны китайские модели, так как они дешевле. Китайское оружие можно купить от 600 до 2000 грн., а японское — минимум за 200 долларов.”

У страйкболі стріляють пластмасовими кульками. Б’є, кажуть не дуже боляче, але захист тут не зайвий. Кульки не залишають слідів на формі, отже про те, що вбитий, знаєш, лише ти. Таким чином, кажуть страйкболісти, гра ведеться на чесність.

Вадим Олійник, командир команди “Застава” (м. Житомир): “Когда в человека попадают шариком, он считается мертвым: одевает белую повязку и уходит в то место, где собираются “мертвые”. “Оживление” происходит каждые полчаса: в 12.00, 12.30, 13.00 и т. д. После этого игрок возвращается в распоряжение своего полевого командира. Это делается для имитирования большего количества игровых персонажей.”

Страйкбол переносить тебе в інший світ, говорять ті, хто вже зріднився зі зброєю. Він допомагає виповзти із набридлого побуту та переключити мозок на зовсім інше — те, що лоскоче нерви та змушує частіше битися серце. Окрім усього, додають любителі страйкболу, усі вони працюють у різних галузях, тож у випадку чого завжди можна звернутися до товариша за консультацією чи допомогою.

Сергій Кравець, учасник команди “F.U.B.A.R.” (м. Житомир): “Сейчас молодежь довольно продвинутая и сидит за компьютером, но это нравиться не всем А тут все время на природе, брутальная мужская компания, слегка разбавленная представительницами прекрасного пола. Кто-то ходит в баню, а кто-то с автоматами на природе. Причем здесь нет никакой агрессии, в реальном мире все остаются друзьями.”

Із кожним разом, говорять страйкболісти, прихильників цієї гри стає все більше. Не за горами, сподіваються, той час, коли на полігоні можна буде влаштовувати справжні баталії.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0