Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На небезпечній ділянці вулиці Леніна з’явиться відбійник

Time Додано: п'ятниця, 20 лист. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У Бердичеві є декілька вулиць із пішохідними переходами підвищеного рівня небезпеки. Саме до таких відноситься проїзна частина вулиці Леніна. Через те, що на ній та, зокрема, біля міської лікарні часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди, міська влада вирішила впорядкувати там рух автомобілів і пішоходів. Членами міськвиконкому було прийнято рішення встановлення двох світлофорних об’єктів та побудова відбійника на роздільній смузі.

На небезпечній ділянці вулиці Леніна з’явиться відбійник

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: «За рахунок коштів підприємців було зібрано більше 80 тис. грн на даний об’єкт, закуплено обладнання для влаштування світлофору. Надалі ми взяли на себе витрати з влаштування стійок самого світлофорного об’єкту. Але не запускали його в дію тому, що ще не були виконані роботи із роздільною смугою вулиці Леніна.»

На світлофорній лінії, що простягатиметься від перехрестя вулиць Сестер Сломницьких, Руської та до перехрестя Леніна й Раскової будуть встановлені спеціальні звукові сигнали, розповідає Володимир Пономарчук, аби люди із вадами зору мали змогу дістатися протилежного боку вулиці.

Монтажно-електричними та іншими роботами займаються бердичівські підприємства. Впоратися зі встановленням відбійника вони планують приблизно за місяць. На побудову роздільної смуги більшу частину коштів виділили із міського бюджету.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: «Вартість робіт роздільної смуги близько 150 тис. грн. Вона буде простягатися від Сестер Сломницьких до повороту на Короленка. Складається полоса з бетонних бордюрів, на яких стоятиме металева огорожа висотою майже півтора метри.»

Бордюри, на яких встановлюватимуть металеві огорожі, якісні, міцні та надійні, запевняють представники влади. Привезли їх із Коростеня за домовленістю бердичівського міського голови. Керівники міста передбачають, що зведення відбійника може викликати певні незручності для людей, оскільки “зебра” напроти лікарні зникне. Але декілька зекономлених хвилин при переході проїзної частини у невстановленому місці, нагадують вони, можуть коштувати життя.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0