Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На науковій конференції у МАУПі обговорили проблеми впровадження Болонського процесу.

Time Додано: понеділок, 03 лист. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Три роки тому Україна долучилася до Болонського процесу. Цей педагогічний експеримент був розпочатий задля усунення можливих перешкод для міграції студентів.

На науковій конференції у МАУПі обговорили проблеми впровадження Болонського процесу.

У Бердичівській філії Міжрегіональної Академії управління персоналом пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція з обговорення проблеми формування конкурентноспроможних фахівців в умовах впровадження Болонського процесу. Науковці і викладачі філій МАУП та Житомирського державного університету імені Франка обмінювали думками з приводу соціологічних, психологічних,педагогічних та юридичних аспектів підготовки кадрів при переході на нову систему навчання. Представники міської влади також виявили інтерес до обговорюваної проблеми.

Іван Демусь, заступник бердичівського міського голови: “Перш за все цими питаннями займається Управління освіти і науки Бердичівського міськвиконкому. На території міста в цьому напрямку активно працюють навчальні заклади. Це три коледжі – Бердичівський політехнічний коледж, педагогічний та медичний коледжі.

Входження України у світову співдружність передбачає перехід на якісно нові стандарти у всіх сферах життєдіяльності, у тому числі й системі освіти. З цією метою у вищих навчальних закладах відбулося впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу. Суть запропонованого експерименту полягає у використанні нових педагогічних технологій, посиленні ролі самостійної роботи. Тамара Семенюк, директор Бердичівської філії МАУП: “Ми повністю формуємо наші навчальні програми згідно нових вимог. Це – поділ всього навчального процесу на змістові модулі, введення кредитно модульної системи оцінки досягнень учнів, введення зовсім нової системи видачі документів. Якщо в цьому році ми видаємо документи за п’ятибальною системою, то в наступному році це будуть рівні”.

Науковці та викладачі вищої школи запевняють, що ці нововведення поліпшать ситуацію в сфері української освіти, зокрема підвищать ії конкурентоспроможність на європейському та світовому рівнях.

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльников

Chatbubbles Коментарів: 0