Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На науковій конференції у МАУПі обговорили проблеми впровадження Болонського процесу.

Time Додано: понеділок, 03 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Три роки тому Україна долучилася до Болонського процесу. Цей педагогічний експеримент був розпочатий задля усунення можливих перешкод для міграції студентів.

На науковій конференції у МАУПі обговорили проблеми впровадження Болонського процесу.

У Бердичівській філії Міжрегіональної Академії управління персоналом пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція з обговорення проблеми формування конкурентноспроможних фахівців в умовах впровадження Болонського процесу. Науковці і викладачі філій МАУП та Житомирського державного університету імені Франка обмінювали думками з приводу соціологічних, психологічних,педагогічних та юридичних аспектів підготовки кадрів при переході на нову систему навчання. Представники міської влади також виявили інтерес до обговорюваної проблеми.

Іван Демусь, заступник бердичівського міського голови: “Перш за все цими питаннями займається Управління освіти і науки Бердичівського міськвиконкому. На території міста в цьому напрямку активно працюють навчальні заклади. Це три коледжі – Бердичівський політехнічний коледж, педагогічний та медичний коледжі.

Входження України у світову співдружність передбачає перехід на якісно нові стандарти у всіх сферах життєдіяльності, у тому числі й системі освіти. З цією метою у вищих навчальних закладах відбулося впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу. Суть запропонованого експерименту полягає у використанні нових педагогічних технологій, посиленні ролі самостійної роботи. Тамара Семенюк, директор Бердичівської філії МАУП: “Ми повністю формуємо наші навчальні програми згідно нових вимог. Це – поділ всього навчального процесу на змістові модулі, введення кредитно модульної системи оцінки досягнень учнів, введення зовсім нової системи видачі документів. Якщо в цьому році ми видаємо документи за п’ятибальною системою, то в наступному році це будуть рівні”.

Науковці та викладачі вищої школи запевняють, що ці нововведення поліпшать ситуацію в сфері української освіти, зокрема підвищать ії конкурентоспроможність на європейському та світовому рівнях.

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльников

Chatbubbles Коментарів: 0