Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На науковій конференції у МАУПі обговорили проблеми впровадження Болонського процесу.

Time Додано: понеділок, 03 лист. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Три роки тому Україна долучилася до Болонського процесу. Цей педагогічний експеримент був розпочатий задля усунення можливих перешкод для міграції студентів.

На науковій конференції у МАУПі обговорили проблеми впровадження Болонського процесу.

У Бердичівській філії Міжрегіональної Академії управління персоналом пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція з обговорення проблеми формування конкурентноспроможних фахівців в умовах впровадження Болонського процесу. Науковці і викладачі філій МАУП та Житомирського державного університету імені Франка обмінювали думками з приводу соціологічних, психологічних,педагогічних та юридичних аспектів підготовки кадрів при переході на нову систему навчання. Представники міської влади також виявили інтерес до обговорюваної проблеми.

Іван Демусь, заступник бердичівського міського голови: “Перш за все цими питаннями займається Управління освіти і науки Бердичівського міськвиконкому. На території міста в цьому напрямку активно працюють навчальні заклади. Це три коледжі – Бердичівський політехнічний коледж, педагогічний та медичний коледжі.

Входження України у світову співдружність передбачає перехід на якісно нові стандарти у всіх сферах життєдіяльності, у тому числі й системі освіти. З цією метою у вищих навчальних закладах відбулося впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу. Суть запропонованого експерименту полягає у використанні нових педагогічних технологій, посиленні ролі самостійної роботи. Тамара Семенюк, директор Бердичівської філії МАУП: “Ми повністю формуємо наші навчальні програми згідно нових вимог. Це – поділ всього навчального процесу на змістові модулі, введення кредитно модульної системи оцінки досягнень учнів, введення зовсім нової системи видачі документів. Якщо в цьому році ми видаємо документи за п’ятибальною системою, то в наступному році це будуть рівні”.

Науковці та викладачі вищої школи запевняють, що ці нововведення поліпшать ситуацію в сфері української освіти, зокрема підвищать ії конкурентоспроможність на європейському та світовому рівнях.

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльников

Chatbubbles Коментарів: 0