Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На місці бази будівельного підприємства з’явиться спортивна зала шкіл Загребелля

Time Додано: неділя, 12 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У передвиборчий період Бердичевом серед іншого часто лунало: у місті мають дбати про підвищення рівня здоров’я, соціальної й трудової активності городян. Вибори пройшли: обрали міського голову, сформувався депутатський корпус... І виконавчій, і законодавчій владі випала нагода продемонструвати свою волю до вищезгаданого підвищення. Що обидві і зробили.

На місці бази будівельного підприємства з’явиться спортивна зала шкіл Загребелля

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ми аналізуємо й розглядаємо перспективи розвитку не лише центральної частини міста, а й контролюємо розвиток віддалених мікрорайонів. Будуємо амбулаторії, відділення зв’язку, інші установи й заклади для того, аби мешканці будь-якого району мали відповідний рівень послуг”.

Так погляди посадовців спрямувалися на район Загребелля. Підвищити людську активність без розвитку фізкультури і спорту навряд чи можливо, тож стало питання, а чи є у мікрорайоні спеціалізоване приміщення, де можна було б займатися і тим, й іншим. Такого приміщення не було. Більш того, дві загребельські школи — 8-ма й 11-та — не мали спортивних зал, що відповідали б усім необхідним нормам. Погляд перевели на колишній кінотеатр, в якому донедавна розташовувалася база одного з місцевих будівельних підприємств, розповідає міський голова. Оцінили усі параметри і технічний стан: нетривалий процес перепрофілювання — і маєш тобі готову простору спортивну залу.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Враховуючи, що підприємство “Золотий ключ” побудував базу на території колишнього консервного заводу, а ми, у свою чергу, намагаємося іти назустріч підприємству, даючи йому можливість приватизувати землю, тобто здійснювати нормально свій бізнес, його власник із розумінням поставився до нашої пропозиції і готовий продати нам це приміщення... Зала має достатню висоту, відповідне опалення, належні побутові умови. У ній можна проводити змагання з різних видів спорту різного рівня. Тобто, проблема, що існує у мікрорайоні, знімається.”

Без спортивної зали у районі не обійтись, а будувати її “з нуля” вийде значно дорожче, ніж викупити майже готове — одна тільки розробка документації, говорить Василь Мазур, чого буде варта. А ще — процес виділення земельної ділянки і багато-багато іншого. Тож на 2-й сесії місцеві народні обранці підтримали ідею міського голови про придбання у комунальну власність приміщення на Чуднівській.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0