Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На місці бази будівельного підприємства з’явиться спортивна зала шкіл Загребелля

Time Додано: неділя, 12 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У передвиборчий період Бердичевом серед іншого часто лунало: у місті мають дбати про підвищення рівня здоров’я, соціальної й трудової активності городян. Вибори пройшли: обрали міського голову, сформувався депутатський корпус... І виконавчій, і законодавчій владі випала нагода продемонструвати свою волю до вищезгаданого підвищення. Що обидві і зробили.

На місці бази будівельного підприємства з’явиться спортивна зала шкіл Загребелля

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ми аналізуємо й розглядаємо перспективи розвитку не лише центральної частини міста, а й контролюємо розвиток віддалених мікрорайонів. Будуємо амбулаторії, відділення зв’язку, інші установи й заклади для того, аби мешканці будь-якого району мали відповідний рівень послуг”.

Так погляди посадовців спрямувалися на район Загребелля. Підвищити людську активність без розвитку фізкультури і спорту навряд чи можливо, тож стало питання, а чи є у мікрорайоні спеціалізоване приміщення, де можна було б займатися і тим, й іншим. Такого приміщення не було. Більш того, дві загребельські школи — 8-ма й 11-та — не мали спортивних зал, що відповідали б усім необхідним нормам. Погляд перевели на колишній кінотеатр, в якому донедавна розташовувалася база одного з місцевих будівельних підприємств, розповідає міський голова. Оцінили усі параметри і технічний стан: нетривалий процес перепрофілювання — і маєш тобі готову простору спортивну залу.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Враховуючи, що підприємство “Золотий ключ” побудував базу на території колишнього консервного заводу, а ми, у свою чергу, намагаємося іти назустріч підприємству, даючи йому можливість приватизувати землю, тобто здійснювати нормально свій бізнес, його власник із розумінням поставився до нашої пропозиції і готовий продати нам це приміщення... Зала має достатню висоту, відповідне опалення, належні побутові умови. У ній можна проводити змагання з різних видів спорту різного рівня. Тобто, проблема, що існує у мікрорайоні, знімається.”

Без спортивної зали у районі не обійтись, а будувати її “з нуля” вийде значно дорожче, ніж викупити майже готове — одна тільки розробка документації, говорить Василь Мазур, чого буде варта. А ще — процес виділення земельної ділянки і багато-багато іншого. Тож на 2-й сесії місцеві народні обранці підтримали ідею міського голови про придбання у комунальну власність приміщення на Чуднівській.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0