Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На містобудівній раді розглядали питання встановлення вже встановленого, а також переймалися долями трьох лавок

Time Додано: четвер, 17 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Жвавим і доволі емоційним видалося чергове засідання містобудівної ради. Серед ряду ескізних пропозицій благоустрою, реконструкцій та будівництв чи не найбільш активним обговоренням супроводжувався розгляд ескізної пропозиції встановлення радіощогли на даху будинку, що на пл. Соборній, 9. Що це за споруда, як вона кріпиться, наскільки її існування впливає на здоров’я мешканців даного будинку і прилеглих до нього... Із цими питаннями, на прохання керівництва одного з комунальних підприємств, до розробника пропозиції звернувся знайомий одного з мешканців будинку на Соборній. Усі норми та вимоги при зведенні радіощогли виконані, запевнив містобудівників замовник проекту Олександр Глейзер, мешканці будинку, з його слів, не проти сусідства з такою спорудою. Залишається додати, що документи, яких не доставало, підприємець приніс лише на це засідання, а щоглу, власне, зведено ще близько 2-х місяців тому. Члени ради вирішили додатково вивчити надані документи, а пропозицію встановлення вже встановленої радіощогли винести на громадські слухання.

На містобудівній раді розглядали питання встановлення вже встановленого, а також переймалися долями трьох лавок

Біля магазину “Кроха”, що на Червоній Горі, з’являться вхідна арка, лавки, дитячі каруселі та горка. Все це, за задумом власника закладу, утворить декоративний дитячий майданчик, яким зможуть скористатися відвідувачі магазину.

Додаткове задоволення зможуть отримувати любителі пари та вінику у лазні, що на Леніна, 78: біля її приміщення з’явиться басейн. Вода у ньому підігріватися не буде, запевнив замовник проекту, її температура відповідатиме температурі навколишнього середовища.

Значно довше, ніж ескізи магазинів, басейну та майданчика містобудівники розглядали пропозицію встановлення біля універмагу ... трьох лавок. Заручившись підтримкою кількох служителів різних церков, ініціатор проекту депутат міськради Микола Яровий висловив впевненість, що лавки, розташовані прямісінько на братській могилі загиблих у часи Громадянської війни, стануть одним з улюблених місць відпочинку бердичівлян. Чому він вирішив встановити лавки саме біля пам’ятного знаку, а не в будь-якому іншому місці, депутат так і не пояснив. Члени ради вирішили, що розглядатимуть дане питання у робочому порядку.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0