Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На містобудівній раді розглядали питання встановлення вже встановленого, а також переймалися долями трьох лавок

Time Додано: четвер, 17 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Жвавим і доволі емоційним видалося чергове засідання містобудівної ради. Серед ряду ескізних пропозицій благоустрою, реконструкцій та будівництв чи не найбільш активним обговоренням супроводжувався розгляд ескізної пропозиції встановлення радіощогли на даху будинку, що на пл. Соборній, 9. Що це за споруда, як вона кріпиться, наскільки її існування впливає на здоров’я мешканців даного будинку і прилеглих до нього... Із цими питаннями, на прохання керівництва одного з комунальних підприємств, до розробника пропозиції звернувся знайомий одного з мешканців будинку на Соборній. Усі норми та вимоги при зведенні радіощогли виконані, запевнив містобудівників замовник проекту Олександр Глейзер, мешканці будинку, з його слів, не проти сусідства з такою спорудою. Залишається додати, що документи, яких не доставало, підприємець приніс лише на це засідання, а щоглу, власне, зведено ще близько 2-х місяців тому. Члени ради вирішили додатково вивчити надані документи, а пропозицію встановлення вже встановленої радіощогли винести на громадські слухання.

На містобудівній раді розглядали питання встановлення вже встановленого, а також переймалися долями трьох лавок

Біля магазину “Кроха”, що на Червоній Горі, з’являться вхідна арка, лавки, дитячі каруселі та горка. Все це, за задумом власника закладу, утворить декоративний дитячий майданчик, яким зможуть скористатися відвідувачі магазину.

Додаткове задоволення зможуть отримувати любителі пари та вінику у лазні, що на Леніна, 78: біля її приміщення з’явиться басейн. Вода у ньому підігріватися не буде, запевнив замовник проекту, її температура відповідатиме температурі навколишнього середовища.

Значно довше, ніж ескізи магазинів, басейну та майданчика містобудівники розглядали пропозицію встановлення біля універмагу ... трьох лавок. Заручившись підтримкою кількох служителів різних церков, ініціатор проекту депутат міськради Микола Яровий висловив впевненість, що лавки, розташовані прямісінько на братській могилі загиблих у часи Громадянської війни, стануть одним з улюблених місць відпочинку бердичівлян. Чому він вирішив встановити лавки саме біля пам’ятного знаку, а не в будь-якому іншому місці, депутат так і не пояснив. Члени ради вирішили, що розглядатимуть дане питання у робочому порядку.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0