Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На М’ясокомбінаті відкрили нову амбулаторію сімейної медицини

Time Додано: п'ятниця, 07 трав. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У районі М’ясокомбінату урочисто відкрили амбулаторію сімейної медицини. На сьогоднішній день вона є найбільшою за площею та найкращою в області за оздобленням і за технічним забезпеченням, зазначили на відкритті представники обласної адміністрації. Зі слів губернатора Житомирщини Сергія Рижука, вони приїхали не лише заради того, аби перерізати червону стрічку, а щоби перейняти певний досвід з охорони здоров’я і розповсюдити його в інших містах та селах. Приїхали не з порожніми руками: подарували новому закладу найновіший електрокардіограф та 15 глюкометрів — приладів для вимірювання рівня цукру в крові.

На М’ясокомбінаті відкрили нову амбулаторію сімейної медицини

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: «Найближчим часом допоможемо устаткуванням, аби седперсонал не потерпав від нестачі чогось. Найголовніше — тут достатньо затишно обставлених кімнат. Це ще один крок до якісного лікування й охорони здоров’я наших людей.»

Проблема будування нової амбулаторії назріла вже давно, розповідає медперсонал. Старе приміщення, що розташовувалося у двох квартирах, не підлягало жодним санітарним нормам. Новозбудована споруда — світла, гарно обладнана, у ній створені всі умови не лише для пацієнтів, а й для колективу амбулатоії.

Людмила Біла, зав. амбулаторією сімейної медицини №3: «Амбулаторія наближена до людей. На першому плані — прийом сімейного лікаря. В принципі, що в наших силах, тим ми тут і допомагатимемо. У нас працює прекрасний денний стаціонар на 5 ліжок.»

Колектив, який працював у старому приміщенні, увесь збережений. Мешканців мікрорайону обслуговуватимуть 3 сімейних лікарі, 1 акушер-гінеколог та 11 медсестер. Нова амбулаторія — це своєрідний подарунок людям від міської влади та місцевих підприємців, говорить Василь Мазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Я переконаний: коли все робиться спільно, будь-який заклад будується владою та підприємцями, тоді є результат. Це невеличка перемога, подарунок нашим ветеранам з нагоди 65-ої річниці. Мені приємно відзначити, що квартири, де розташовувалась амбулаторія, віддадуть для лікарів закладу.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0