Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На М’ясокомбінаті відкрили нову амбулаторію сімейної медицини

Time Додано: п'ятниця, 07 трав. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

У районі М’ясокомбінату урочисто відкрили амбулаторію сімейної медицини. На сьогоднішній день вона є найбільшою за площею та найкращою в області за оздобленням і за технічним забезпеченням, зазначили на відкритті представники обласної адміністрації. Зі слів губернатора Житомирщини Сергія Рижука, вони приїхали не лише заради того, аби перерізати червону стрічку, а щоби перейняти певний досвід з охорони здоров’я і розповсюдити його в інших містах та селах. Приїхали не з порожніми руками: подарували новому закладу найновіший електрокардіограф та 15 глюкометрів — приладів для вимірювання рівня цукру в крові.

На М’ясокомбінаті відкрили нову амбулаторію сімейної медицини

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: «Найближчим часом допоможемо устаткуванням, аби седперсонал не потерпав від нестачі чогось. Найголовніше — тут достатньо затишно обставлених кімнат. Це ще один крок до якісного лікування й охорони здоров’я наших людей.»

Проблема будування нової амбулаторії назріла вже давно, розповідає медперсонал. Старе приміщення, що розташовувалося у двох квартирах, не підлягало жодним санітарним нормам. Новозбудована споруда — світла, гарно обладнана, у ній створені всі умови не лише для пацієнтів, а й для колективу амбулатоії.

Людмила Біла, зав. амбулаторією сімейної медицини №3: «Амбулаторія наближена до людей. На першому плані — прийом сімейного лікаря. В принципі, що в наших силах, тим ми тут і допомагатимемо. У нас працює прекрасний денний стаціонар на 5 ліжок.»

Колектив, який працював у старому приміщенні, увесь збережений. Мешканців мікрорайону обслуговуватимуть 3 сімейних лікарі, 1 акушер-гінеколог та 11 медсестер. Нова амбулаторія — це своєрідний подарунок людям від міської влади та місцевих підприємців, говорить Василь Мазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Я переконаний: коли все робиться спільно, будь-який заклад будується владою та підприємцями, тоді є результат. Це невеличка перемога, подарунок нашим ветеранам з нагоди 65-ої річниці. Мені приємно відзначити, що квартири, де розташовувалась амбулаторія, віддадуть для лікарів закладу.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0