Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На малій Батьківщині побував народний депутат України Святослав Піскун

Time Додано: середа, 25 лист. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

До Бердичева приїхав народний депутат України, колишній генпрокурор Святослав Піскун. У місті він почувається, як у себе вдома, адже народився і виріс Святослав Михайлович саме тут. Майже півтора року у Бердичеві діє його громадська приймальня, де народний депутат намагається допомогти мешканцям міста та району у вирішенні їхніх проблем.

На малій Батьківщині побував народний  депутат України  Святослав Піскун

[IMG 7680.image.jpg none ]

Святослав Піскун, народний депутат України від фракції “Партія Регіонів”: «Мені дуже приємно, що я маю можливість допомагати своїм землякам розбудовувати місто та район. Я приїжджав сюди ще задовго до виборів, відкрив свою громадську приймальню, і дещо мені навіть вдалося зробити. Завдяки моїй пропозиції у проект бюджету включено будівництво шляхопроводу, і за це буде проголосовано. Найголовніше питання — це добудова фільтрувальної станції. Не може бути такого, щоб у такому чудовому місті вода воняла рибою.»

Підземний шляхопровід, переконаний Святослав Піскун, Бердичеву просто необхідний, адже у районі Цукрорафінадного заводу розташовані промислові підприємства та заклади культури, і завдяки тунелю до них набагато легше буде діставатися. Окрім того, шляхопровід розвантажить від транспорту центр міста.

Добудову фільтрувальної станції, яка є чи не найболючішою проблемою міста, планують завершити вже найближчим часом, запевняє Святослав Піскун. Запустять її у роботу через місяців два-три.

Головною метою його приїзду, розповідає народний обранець, є спілкування з людьми, допомога їм та підтримка: і словом, і ділом. А з проблемами звертаються із різних куточків Житомирщини. Ігор Сич прийшов до приймальні, аби депутат допоміг вирішити питання експлуатації заправочної станції в Андрушівському районі. Кошти у неї вклали одні люди, а користується колишній директор, який не виконує умови підписаного з ним договору.

Ігор Сич директор ТОВ “Укрдорбудсервіс”: «Буквально после строительства заправки человек осуществил рейд, нас на заправку не пускает. На сегодняшний день заправка не введена в эксплуатацию потому, что все документы у нас, истинных покупателей оборудования. Он работает на протяжении трёх лет, зарабатывает деньги. Я напишу официальное обращение, которое будет рассматривать прокурор области.»

Приїзд до Бердичева видався досить продуктивним, вважає Святослав Піскун. За один день він вислухав багатьох людей, дав їм дієві поради та допоміг розібратися у хвилюючих питаннях. Приїжджати на малу Батьківщину, аби допомагати людям покращувати їхнє життя, народний обранець планує мало не щомісяця.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0