Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На майданчику біля МПК відбулися відкриті змагання зі стрітболу

Time Додано: середа, 06 серп. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

У рамках Всеукраїнських спортивних заходів “Олімпійське літо” у місті відбулися відкриті змагання зі стрітболу. На майданчик біля міського Палацу культури міський центр “Спорт для всіх” запросив усіх справжніх любителів вуличного баскетболу. Подібного роду змагання проходять у Бердичеві не вперше: участь у них багатьох команд є традиційною. Самі хлопці говорять, що завжди радіють можливості зустрітися знову. Для цього вони з’їжджаються до Бердичева з усіх куточків країни. Кількість учасників постійно збільшується, що додає певної інтриги змаганням. Цього разу незмінним лідерам – командам “Газ-М’яс” та “Переможець” - дещо поплутав карти новачок. Колишні учні НВК № 4, об’єднавшись, дали серйозний бій фаворитам.

На майданчику біля МПК відбулися відкриті змагання зі стрітболу

Сергій Хилюк гравець команди “БК “Кузік”: “Вся наша команда, которая называется БК “Кузик” с детства тренировалась у Юрия Николаевича, поэтому мы так и назвались. Команда молодая, игрокам от 15-ти до 19-ти лет. Раньше играли за свою школу, а сегодня двое ребят выступают в Белой Церкви в 1-й лиге, а я – в Тернополе в высшей.”

Ветерани стрітболу складати зброю не збиралися. Хлопці як завжди грали в свою гру – грали розкуто, злагоджено та видовищно.

Євген Кліндухов гравець команди “Газ-М’яс”: “Огромное спасибо организаторам, которые в очередной раз подарили нам возможность собраться всем вместе на празднике баскетбола. Мы неоднократно принимали участие в подобных соревнованиях. Можно сказать, что молодое поколение игроков растёт, и нам, более опытным, играть стало немного тяжелее. Но вместе с тем и намного интереснее.”

Команда Євгена стала кращою. Таку можливість їм подарували гравці “Переможця”, які у фінальному двобої подолали спротив БК “Кузік”. На володарів перших трьох місць чекали призи від центру “Спорт для всіх”. Та чи не найкращим подарунком для баскетболістів став, мабуть, конкурс триочкових кидків. Найвлучнішим у ньому виявився лідер “Газ-М’ясу” Сергій Момот.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0