Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На літературне спілкування до Бердичева завітали сумчани з поетичної студії «Літера»

Time Додано: середа, 19 вер. 2018, 13:57 ( 8 міс. назад )

Якщо хтось думає, що поетів хлібом не годуй, а дай десь зашитися у себе в кабінетах і творити-творити, не бачачи світу Божого, то дарма. Принаймні, члени поетичної студії «Літера» з міста Суми легкі на підйом: із метою літературного спілкування Віталій Меланич, Світлана Петренко, Ольга Суровицька та Ірина Булахова зі своїми творами вже вздовж і упоперек об’їздили рідну Сумщину, бували на Львівщині, у Харкові, Полтаві, і ось черговою поетичною зупинкою виступив Бердичів. Свого часу у Сумах побували наші Світлана Столярчук та Олесь Коляда – квартет, очолюваний паном Віталієм, вирішив нанести візит-відповідь. Місцем зустрічі обрали Центральну міську бібліотеку.

На літературне спілкування до Бердичева завітали сумчани з поетичної студії «Літера»

Вважається, що поезією щільно цікавляться не більше 5% людей. Студійці «Літери» на брак шанувальників, начебто, не скаржаться: на їхню творчість відгукуються, кажуть, свої прихильники є у дитячих віршів, лірики любовної й громадянської, композитори з різних куточків України на їхню поезію кладуть музику.

Мабуть, кожен митець, беручись за перо, має на меті щось своє, особливе. Віталій Меланич зізнається, що не прагне когось повчати: каже, хоче, аби людина замислилися над його рядками та зробила певні висновки.

Коли твоїй країні важко, коли війна, гинуть люди, а на цивілці – купа своїх проблем, чи час сплітати слова у рими? Час для творіння підходящий завжди, заявляють Суми поетичні.

І з’являються на світ вірші, а з ними – книги… У книгах тих Меланич – то, насамперед, кохання, а Петренко – крила за спиною. Якщо Суровицька – кольорові роздуми та квіти, то Булахова – дороговказ на шляху досягнення власної мети, на шляху, де трапляється і щастя мед, й гіркіша за полин біда…

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0